1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdyje

IMG 9202Gegužės 11 d. buvo surengtas Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdis. Jo darbotvarkė – plati ir gausi klausimų: tarybos nariai gvildeno net septynis klausimus. Į posėdį buvo pakviesta ir nemažai svečių. Tarybos pirmininką Utenos rajono savivaldybės merą Alvydą Katiną pavadavo ir posėdžiui pirmininkavo Kasparas Mociūnas.


Utenos rajono savivaldybės administracijos Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas pristatė jaunimo užimtumo paslaugų poreikį Utenos seniūnijos Biliakiemio kaime, VšĮ „Taip kitaip" direktorius Tomas Karklinis kalbėjo apie atviros jaunimo erdvės statuso poreikį atviroje kūrybinėje erdvėje POKŠT Utenoje, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė pristatė Utenos rajono savivaldybės emigracijos, nedarbo mažinimo ir paramos jaunai šeimai programą. Posėdyje buvo kalbama ir apie naująją Utenos rajono savivaldybės svetainę globali.utena.lt.
Tarybos nariai taip pat buvo supažindinti su Vyžuonaičio parko techniniu projektu, kurį pristatė Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vyr. specialistė Jūratė Paragytė. Utenos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė kalbėjo apie jaunimo užimtumo projektų finansavimą 2018 m., finansavimo tvarkos aprašą bei informavo apie komisijos sudėties pakeitimus. Posėdį užbaigė Utenos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo programos pakeitimo pristatymas.
Po kiekvieno pristatymo vyko diskusijos, aktualijos buvo aptariamos ir nagrinėjamos, pranešėjai atsakė į gausius tarybos narių klausimus.

Joomla templates by a4joomla