1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos rajono savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialu

IMG 9170Gegužės 10 d. Utenos rajono savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialu. Sutarties pasirašymo ceremonija buvo surengta Utenos rajono savivaldybės administracijoje. Pasirašant sutartį dalyvavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, Panevėžio PPAR Utenos filialo direktorius Jurgis Dumbrava, Panevėžio PPAR viceprezidentas Vytautas Samsonas, Utenos rajono verslininkai, Utenos rajono savivaldybės pavaldžių įstaigų vadovai, Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, žiniasklaidos atstovai.


Prieš sutarties pasirašymą buvo išklausytas Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjos pavaduotojos Donatos Lubienės pranešimas apie 2018 m. Utenos rajono savivaldybės igyvendinamus projektus, savivaldybės plėtros viziją iki 2024 m. Po pranešimo pristatymo Jurgis Dumbrava pakvietė susirinkusiuosius diskusijai, paragino pateikti klausimus. Įsivyravus diskusijai, Utenos rajono savivaldybės meras pabrėžė, kad Utenos rajono savivaldybė 2018 m. yra numačiusi įgyvendinti nemažai projektų, susijusių su gyventojų gyvenimo gerovės kūrimu. Tai ir dviejų vaikų darželių pastatų rekonstrukcija, ir Utenos „Vyturių" progimnazijos pastato rekonstrukcija, ir dviračių takų tiesimas, juos sujungiant ir sukuriant mieste vieningą takų sistemą, bei kt. „Kviečiu verslo atstovus glaudžiau bendradarbiauti su savivaldybe ir išgirsti jos siūlymus investuoti į vienokią ar kitokią veiklą, – kalbėjo meras. – Gaila, kad Utenos verslo atstovų nesudomino savivaldybės kvietimai investuoti į vienokį ar kitokį verslo plėtojimą mieste. Štai kavinę Dauniškio parke, matyt, pastatys vilniečiai."
Pateikdami klausimus, verslo atstovai ir žiniasklaida domėjosi turizmo plėtra Utenos rajone, LEZ'o atsiradimo galimybėmis, kelių priemiesčiuose tvarkymu, elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimu mieste ir kt.
Po diskusijos ir klausimų buvo pasirašoma bendradarbiavimo sutartis. Ją pasirašė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir Panevėžio PPAR viceprezidentas Vytautas Samsonas. Sutartimi abi šalys įsipareigojo siekti interesų suderinamumo, bendro sutarimo ir visuotinai naudingų sprendimų priėmimo, siekiant skatinti Utenos rajono ekonominę plėtrą ir investicijų pritraukimą, sudaryti palankias sąlygas pramonei, smulkiam ir vidutiniam verslui bei amatams Utenos rajone vystyti, spręsti verslininkams ir visuomenei aktualias problemas.
Pasirašius sutartį padėkos žodį tarė Vytautas Samsonas. Viceprezidentas akcentavo, kad jau ne kartą įsitikino, jog savivaldybei nėra suteikta tiek funkcijų, kiek reikėtų, norint sėkmingai pasiekti užsibrėžtų rezultatų įvairiose srityse. „Tad mes padėsime savivaldybei kovoti su vyriausybe, – pabrėžė Vytautas Samsonas. Meras Alvydas Katinas sakė, kad sutartis įpareigoja aiškiau išdėstyti bendradarbiavimo būdus, priemones ir principus. Sutarties – pirmasis žingsnis, siekiant pradėti kartu spręsti problemas.

Joomla templates by a4joomla