1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

„Ežerų kraštas“ kviečia prisijungti prie Facebook puslapio

„Ežerų krašto" direktorato biuras, siekdamas savivaldybių, kurios sudaro regioną, ir paties Ežerų krašto žinomumo didinimo, pradėjo Facebook puslapio „Ežerų kraštas/ Country of Lakes" pasiekiamumo platesniu mastu kampaniją. Tuo tikslu kas savaitę yra pristatinėjama vis nauja regiono savivaldybė ir visais kanalais didinamas sekėjų skaičius. Nors tik kampanijos pradžia, bet kai kurie pranešimai peržiūrimi jau daugiau nei 5000 kartų.


Ši savaitė skirta pristatyti Uteną. Ežerų krašto direktorato biuras kviečia tapti FB puslapio https://www.facebook.com/ezerukrastas(„Ežerų kraštas/ Country of Lakes") sekėjais, dalintis pranešimais bei prisidėti prie savo savivaldybės ir viso Ežerų krašto populiarinimo. Sekėjai yra kviečiami pasirinkti vietas regione, kurių dar nematė ir kuriose norėtų praleisti savaitgalį ar dalį artėjančių atostogų.

„Siūlykite ir kitas puikias Utenos vietas, kurias manote, kad verta aplankyti! O mes parengsime „skanius" foto pranešimus", – sako Inga Šidlauskienė, laikinai einanti VšĮ „Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuras" direktorės pareigas.
Detalesnė informacija tel. nr. +370 686 99519, +370 614 03731.

Joomla templates by a4joomla