1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos regiono savivaldybių vadovų ir turizmo kuratorių pasitarimas

0022018 m. gegužės 15 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje vyko Utenos regiono savivaldybių vadovų ir turizmo kuratorių pasitarimas dėl įgyvendinamų Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektų ir bendradarbiavimo plėtros. Pasitarimo dalyvius pasveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė ir pakvietė aptarti vietos turizmo vertinimą, turistų poreikius bei turimus išteklius savivaldybėse. Renginį moderavusi Ateities visuomenės instituto direktorė dr. Erika Furman darbo grupei „Kultūra ir turizmas" pristatė Euroregiono „Ežerų Kraštas" veiklas, pasiūlė kaip galima panaudoti ateities turizmo modelį išgryninus bendrą e-rinkodaros koncepciją.

Puikia projektinės veiklos patirtimi pasidalino Molėtų rajono turizmo ir verslo informacijos direktorė Daiva Kulienė ir Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro l.a. direktoriaus pareigas Kristina Beinorytė. Skirtingų miestų sėkmės istorijos ir skirtingos, ir panašios: dalyvavimas projektuose, parodose, infoturų organizavimas, ambicingi siekiai ir meilė savo kraštui suvienija kūrybingus žmones, tai padeda racionaliai panaudoti gamtos ir kultūros išteklius, populiarinant tradicijas ir renginius, pristatant turizmo paslaugas tarptautinėse ir vidaus rinkose.

Vėliau savivaldybių merai, kultūros ir turizmo kuratoriai diskutavo dėl bendros projektinės veiklos pagal priemonę „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara". Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas pabrėžė, kad kuriama regiono turizmo koncepcija išgrynins pamatines vertybes, kurios išliks ir ateities kartoms. „Siekiant ilgalaikio, racionalaus bendradarbiavimo būtina diskutuoti ir tinkamai pasirengti", - kalbėjo A. Katinas. Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys padėkojo Molėtų rajono turizmo ir verslo informacijos direktorei D. Kulienei už pristatymą, o kolegoms už konstruktyvią diskusiją bei bendradarbiavimo pamokas. Dėl bendrystės kuriant vientisą Aukštaitijos turizmo rinkodaros strategiją pritarė Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ir Ignalinos rajono savivaldybės vicemeras Laimutis Ragaišis. Visagino rajono savivaldybės atstovai pasidalino sportinio ir branduolinio turizmo idėjomis, o Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovės papasakojo, kad ieško įvairių galimybių kaip įsilieti į naujas veiklas, nes šiuo metu rajone puoselėjimas kultūrinis ir gamtinis turizmas. Inga Šidlauskienė, laikinai einanti VšĮ „Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuras" direktorės pareigas pakvietė Utenos regiono savivaldybes, suvienijus pajėgas, kurti bendrą e-rinkodarą, kuri padidintų savivaldybių žinomumą, nes Aukštaitija dar pilnai neišnaudoja turizmo galimybių dėl vieningos sklaidos atvykstamojo turizmo rinkose. „Kultūra ir turizmas" darbo grupė sutarė derinti kūrybinius pasiūlymus, kurie yra susiję su Aukštaitijos, kaip turistinės vietovės, žinomumo didinimu ir pasidalino e-rinkodaros įgyvendinimo įžvalgomis.

Joomla templates by a4joomla