1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Buriama Jaunimo Europos komanda

1Europos Komisijos Atstovybė Lietuvoje iki birželio 21 d. ieško aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 15–22 metų amžiaus jaunuolių iš Utenos rajono savivaldybės, kurie, bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, organizuotų renginius ir dalytųsi savo žiniomis apie ES bei jos galimybes.
Atranka į Jaunimo Europos komandą vyksta vieną kartą per metus, o atrinkdama narius prioritetą Europos Komisijos Atstovybė Lietuvoje skiria toms savivaldybėms, kuriose nėra aktyviai veikiančių Jaunimo Europos komandos narių. Paprastai iš vienos savivaldybės į komandą gali būti pakviestas vienas žmogus, kuris praeina įvadinius mokymus, ir po to savarankiškai vykdo veiklą savo mieste (savivaldybėje). Iš visos Lietuvos tapti komandos nariais pakviečiame iki 15 žmonių.


Visa informacija apie atranką ir registracija: http://europa.eu/!gB87Pp
Jaunimo Europos komanda (JEK) yra 15–22 metų amžiaus informacijos skleidėjų, pristatančių ES temas savo bendraamžiams, tinklas Lietuvoje. Šios komandos tikslas – padėti kitiems jauniems žmonėms suprasti, kaip veikia Europos Sąjunga ir kokią įtaką ji turi kiekvienam iš mūsų. Jaunimo Europos komanda ne tik domisi ES veikla, bet ir perteikia savo žinias kitiems.
Čia (http://www.pazinkeuropa.lt/jek/jek-nariai) galite rasti dabar veikiančių JEK narių sąrašą.
Daugiau informacijos: Vytenis Kviklys, Europos Komisijos Atstovybė Lietuvoje, Komunikacijos skyrius, tel. 8 5 243 1283 (Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius). http://www.europa.eu/lietuva, http://www.facebook.com/europos

Joomla templates by a4joomla