1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

DEKLARACIJAS DAR GALIMA TEIKTI IKI LIEPOS 3 D.

Informuojame, kad iki liepos 3 d. dar galima deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus.
Už kiekvieną pavėluotą darbo dieną (skaičiuojant nuo birželio 8 d.) pateiktai paraiškai bus taikoma sankcija - tiesioginės išmokos bus mažinamos 1 proc. už visą lauką (jei yra įbraižomas naujas laukas) arba didinamą lauko dalį (jei yra didinamas jau įbraižytas laukas).


Išmokos nebus mažinamos, jei iki liepos 3 d. keičiami paraiškos pirmojo lapo duomenys ar keičiamas deklaruojamų naudmenų kodas ir tai nedaro įtakos žalinimo reikalavimų įgyvendinimui.
Išmokos nebus mažinamos ir tuo atveju, jei iki liepos 3 d. taisoma įbraižytų laukų grafinė konfigūracija, ir toks taisymas galimas be paraiškos lapo lentelės duomenų keitimo.
Pasibaigus pavėluotai teikiamų paraiškų priėmimo terminui, po liepos 3 d. paraiškos bus priimamos tik tais atvejais, jeigu vėlavimą lėmė nuo pareiškėjo valios nepriklausančios (force majeure) aplinkybės. Po einamųjų metų spalio 31 d. paraiškos nebepriimamos.
Kviečiame nespėjusius pateikti paraiškų paskubėti.
Paraiškas padės užpildyti ir deklaruojamus plotus įbraižys seniūnijos žemės ūkio specialistas (pagal valdos centro vietą).

Joomla templates by a4joomla