1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Jaunimo iniciatyvos – Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

35629337 992206607614891 6361900404321550336 nĮgyvendinant Utenos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos 2018 m. veiklos planą, Utenos jaunimo reikalų tarybos nariai Kasparas Mociūnas, Paulius Čyvas, Adolfo Šapokos gimnazijos prezidentas Dovydas Gudas, UVJOS „Apskritasis stalas" prezidentė Glorija Šermukšnytė su kolegomis realizavo jaunimo išsakytą idėją – pastatyti lentą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Idėjos tikslas – užrašyti lentoje Lietuvai skirtus linkėjimus.


Lenta iš medžio, kurioje yra rašomi palinkėjimai, pastatyta Dauniškio parke, prie Dauniškio ežero. Jos kamputyje puikuojasi toks paaiškinamasis užrašas: „Ši lenta yra skirta Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Čia rašomi Jūsų palinkėjimai Lietuvai ir jos žmonėms. Taip, su kuo Lietuva, Utena asocijuojasi Tau ir man. Kviečiame rašyti palinkėjimus, prisiminimus, gražias mintis. Teritorija yra stebima vaizdo kameromis, vandalizmo atvejai nebus toleruojami."
Palinkėjimų lentoje jau gausu: pirmieji juos užrašė jaunimo atstovai. Bet vietos kitų uteniškių ir miesto svečių linkėjimams yra pakankamai. Todėl visus visus, didelius ir mažus, kviečiame ateiti prie Dauniškio ežero ir lentoje užrašyti linkėjimus Lietuvai. Šalia lentos rasite kreidelių, tad savų neštis nereikia. Tai bus graži Utenos – Laimės miesto – gyventojų dovana ir Lietuvai, ir savo gimtajam miestgui.
Šia akcija jaunimo idėjų kraitė neištuštėja. Liepos 6 dienai paminėti Utenos jaunimas rengia akciją – trijų Lietuvos vėliavos spalvų deriniu nuspalvinti vieną Utenos sankryžą. Dar viena jaunimo iniciatyva – uteniškio poeto Petro Panavo žodžius užrašyti ant grindinio prie Dauniškio ežero pontoninio tilto. Apie šias akcijas plačiau informuosime vėliau.

Joomla templates by a4joomla