1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Antalgė irgi keičia savo veidą

Utenos rajono savivaldybės pažadai kurti gyvenimo kokybę ne tik miesto, bet ir kaimo gyventojams yra tęsiami: Utenos rajono miesteliuose ir gyvenvietėse tiesiami vandentiekio ir nuotekų tinklai, asfaltuojamos ar ruošiamasi asfaltuoti gatvės, tvarkomi šaligatviai. Tvarkymo vajus pasiekė ir Antalgę. Liepos pradžioje gyvenvietėje prasidėjo didieji vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimo darbai. Tai – UAB „Utenos vandenys" įgyvendinamo projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Utenos rajone" viena iš dalių. Vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos darbai vykdomi ir kitoje gyvenvietėje – Pačkėnuose.


Liepos 11 d. Antalgėje lankėsi Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas kartu su administracijos direktoriumi Jonu Slapšinsku. Savivaldybės vadovai domėjosi darbų eiga, apžiūrėjo tinklų tiesimo vietas, susitiko su statybos darbus vykdančio rangovo UAB „Meyer & John" statybos darbų vadovu, su kuriuo aptarė jau nuveiktus ir būsimus darbus, darbų terminus.
Šiuo metu Antalgėje yra įgyvendinamas pirmasis darbų etapas: tinklai bus nutiesti Ežero, Kaštonų ir Žvejų gatvėse. Darbus planuojama užbaigti šių metų pabaigoje. Po tinklų nutiesimo tvarkymo sulauks ir gyvenvietės gatvės bei šaligatviai.
Primename, kad dėl išsamesnės informacijos apie vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimą galima kreiptis į UAB „Utenos vandenys" (Vandenų g. 1 Naujasodžio k. Utenos r.), 215 kab. arba pasiteirauti telefonais 8 389 65095, 8 611 52606.

Joomla templates by a4joomla