1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje

IMG 9901 (Custom)Rugsėjo 27 d. įvyko aštuntasis Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdis. Posėdyje buvo svarstomi, diskutuojami ir aptariami 23 klausimai, išklausytos 2 informacijos.


Posėdyje dalyvavo Lietuvos asociacijos „Sportas visiems" prezidentas ir Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris" prezidentas Algis Bronislovas Vasiliauskas bei Lietuvos asociacijos „Sportas visiems" generalinis sekretorius Giedrius Grybauskas. Svečiai posėdžio pradžioje pasveikino Utenos rajono sportininkus su pasiekimais Lietuvos 11-ose seniūnijų sporto žaidynėse ir Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui įteikė taurę už žaidynėse laimėtą antrąją vietą. Taurė už tose pačiose žaidynėse laimėtą pirmą vietą įteikta Utenos miesto seniūnijai. Ją atsiėmė Utenos miesto seniūnas Valentinas Vaitonis. Utenos miesto seniūnas taip pat buvo apdovanotas padėkos raštu. Tokia pat padėka įteikta ir Utenos daugiafunkcio sporto centro metodininkei Irmai Maigienei. Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris" taurė buvo įteikta už šių metų vasaros sporto žaidynėse komandinėje įskaitoje laimėtą pirmą vietą. Ją atsiėmė Utenos daugiafunkcio sporto centro direktoriaus pavaduotojas Algirdas Bivainis.
Po sveikinimų ir apdovanojimų Utenos rajono savivaldybės tarybos nariai įniko į sprendimų aptarimą ir jų priėmimą.
Vieni svarbesnių klausimų posėdyje buvo susiję su Utenos rajono savivaldybės 2018 metų biudžetu, dviračių ir pėsčiųjų takų infrastruktūros Utenos mieste plėtra, siekiant pagerinti pramonės rajono pasiekiamumą, Utenos pramonės parko steigimo inicijavimu, Utenos rajono savivaldybės vienkartinės išmokos gimus vaikui Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga tvarkos aprašo patvirtinimu, elektromobilių įkrovimo prieigų plano Utenos rajono savivaldybėje patvirtinimo pakeitimu.
Posėdžio pabaigoje buvo išklausytos informacija apie Utenos rajono energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos įgyvendinimą bei apie Utenos miesto gatvių su žvyro danga asfaltavimo 2016–2018 metais programos vykdymą.
Kitas Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdis vyks spalio 25 d.

Joomla templates by a4joomla