1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Rūtai Jonuškienei – Utenos rajono savivaldybės proginiai ženkliukai ir mero padėka

IMG 0615Spalio 3 d. uteniškiai gausiai rinkosi į Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vykusį poezijos vakarą „Apleistoj širdies saloj..." Poezijos vakaro kaltininkė – poetė Rūta Jonuškienė, šiuo metu gyvenanti ir kurianti Škotijoje, bet nepamirštanti savo gimtojo krašto ir dažnai atvažiuojanti pasisvečiuoti. Rūtos Jonuškienės apsilankymai gimtajame mieste visada įsimintini: savo kūrybos gerbėjus ji pakviečia tai į poezijos vakarus, tai į naujos knygos pristatymą.
Spalio pradžios vakare A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje skambėjo Rūtos Jonuškienės eilės, autorė pasakojo apie savo gyvenimą emigracijoje, patirtas emocijas, kūrybinius ieškojimus, poeziją, naują ir seną patirtį. Poetę kalbino mokytojas Stepas Eitminavičius, surengęs savotišką interviu ir pateikęs klausimus apie kūrybą, išgyvenimus, patyrimus. Vakarą paįvairino Audronės Misiukaitės, Leono Rutkausko ir Renatos Buzėnaitės atliekama muzika.


Poezijos vakare dalyvavo ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas bei Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė. Savivaldybės vadovai į Rūtos Jonuškienės vakarą atvyko su svarbia misija: Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio proga įteikti Utenos rajono savivaldybės proginius ženkliukus bei padėką už aktyvų dalyvavimą Utenos sąjūdžio iniciatyvinės grupės veikloje. Padėkos ir proginiai ženkliukai kitiems Utenos sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariams buvo įteikti jau vasario 16 d., o Rūta Jonuškienė buvo pagerbta sulaukus jos atvykstant į Uteną.
Sveikindamas Rūtą Jonuškienę ir įteikdamas proginius ženkliukus bei padėką meras Alvydas Katinas palinkėjo poetei kuo geriausios kloties, negęstančios kūrybos kibirkštėlės, naujų eilėraščių ir naujų knygų.

Joomla templates by a4joomla