1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

STARTAVO JAUNIMO SAVANORIŠKOS TARNYBOS PROGRAMA

Norime atkreipti dėmesį į naujienas dėl jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) įgyvendinimo:

https://jrd.lt/jaunimo-reikal.../.../jaunimo-savanoriska-tarnyba
Švietimo ir mokslo ministerija patvirtino 2019 m. stojimo į universitetus tvarką su papildomų 0,25 balo už jaunimo savanorišką veiklą.
Informuojame, kad iki sausio 15 d. jauni žmonės, norintys pretenduoti į 0,25 stojamojo balo, turėtų jau pradėti savo tarnybą.
Jaunuolis, kuri(s) norėtų dalyvauti programoje, turi registruotis čia: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfWGUidqEoH8iX0Ou.../viewform
Užsiregistravę savanoriai priskiriami Savanorišką veiklą organizuojančiai organizacijai (SVO) pagal teritoriją. Laikas pradedamas skaičiuoti nuo tos datos, kuria sudaroma trišalė savanorystės sutartis.


Primename, jog savanoriai gali atlikti tarnybą tik akredituotose priimančiose organizacijose. Šiuo metu jau užsiregistravę 130 savanorių! Dalyvavimo programoje vietų skaičius ribotas.
Jei kiltų papildomų klausimų, lauksime Jūsų laiškų ar skambučių: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ; 8 634 08299.

Dėl JST tvarkos ir aprašų:
•Nacionalinis JST aprašas skelbiamas čia: https://www.e-tar.lt/.../leg.../353e8be0786d11e8ae2bfd1913d66d57
Savanorišką veiklą organizuojančių (toliau – SVO) organizacijų akreditacija:
• SVO organizacija gali būti tik nevyriausybinė organizacija;
• SVO akreditacija vykdoma finansavimo konkurso metu;
• organizacijos gali kreiptis dėl SVO organizacijos akreditacijos ir nesikreipiant dėl finansavimo. Tokiu atveju organizacijos turi užpildyti tik I ir II paraiškos dalį;
• SVO organizacijų akreditacija galios nuo suteikimo datos iki 2019 m. lapkričio 1 d.
Viena organizacija gali būti PO ir SVO organizacija, tačiau turi užtikrinti, kad mentoriaus ir kuratoriaus funkcijas vykdo skirtingi asmenys ir organizacija yra akredituota kaip PO ir kaip SVO.
Savanorių veiklos ir įgytos kompetencijos bus pripažįstamos tik jei savanoris JST įgyvendins organizacijose, kur PO ir SVO yra akredituota.
Dėl SVO finansavimo konkurso - svarbiausia informacija:
• Veiklos turi vykti nuo 2018 m. (JRD įsakymo datos) iki 2019 m. birželio 30 d.
• Vienai programai min. skiriama suma – 2 000 Eur; maksimali suma – 24 000 Eur.


• Ypatingas dėmesys ir papildomas finansavimas skiriamas organizacijoms, kurios planuoja dirbti ugdant naują potencialią SVO organizaciją.
SVO organizacijų finansavimo konkurso ir akreditavimo nuostatai čia: https://www.e-tar.lt/.../leg.../1108e6b0a76d11e8acb39f2e6db7935b

Joomla templates by a4joomla