1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Benediktas Vanagas: „Žiemos ralis Utenos apylinkėse – tai žiemos Dakaras“

IMG 7465 (Custom)Vasario 8 d. „Winter Rally" organizatoriai – lenktynininkas Benediktas Vanagas ir ralio direktorius Ramūnas Kliunka – pakvietė visus, prisidėjusius prie „Winter Rally 2019" organizavimo, į tradicines pirmojo žiemos festivalio pabaigtuves. Jos vyko Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis".
Pirmiausia Benediktas Vanagas pakvietė visus svečius į kino salę pažiūrėti filmą apie neseniai prabėgusį „Winter Rally 2019". Filmuotos medžiagos apie ralį pristatymas pakeitė tradicinį ralio rezultatų aptarimą ir nukėlė susirinkusiuosius į tikras snieguotas ir žiemiškas sausio 26–27 dienas bei sugrąžino ralio savaitgalio įspūdžius.


Sausio 26–27 dienų įspūdžiais pabaigtuvėse dalinosi ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero patarėjas Henrikas Zabiela, Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas. Merui, kaip įprasta, reko garbinga pareiga: kartu su Benediktu Vanagu ir Ramūnu Kliunka įteikti padėkas žmonėms, be kurių darbo ir pastangų jau vienuoliktą kartą Utenos ir Molėtų apylinkėse griaudėjęs ralis vargu, ar būtų įvykęs.
Šiųmetinis ralis šiek tiek – 5 kilometrus – „įlindo" ir į kaimyninę Ingalinos rajono savivaldybės teritoriją, Linkmenų seniūniją, tad ignaliniečiai papildė pabaigtuvių svečių ir ralio organizatorių gretas.
„Ralio pabaigtuvėse vis pamirštu padaryti vieną dalyką, – prieš teikdamas padėkas, sakė meras Alvydas Katinas. – Šįkart ištaisau klaidą ir pirmiausia dėkoju Benediktui Vanagui bei Ramūnui Kliunkai. Dėkoju už ralį, kuris vyksta Utenos apylinkėse, už galimybę į ralį susirinkti beveik dviem Utenos rajonams – 50 tūkst. žiūrovų, už tai, kad galime džiaugtis puikiai surengta žiemos sporto švente."
Atsakydamas į mero padėkojimus, Benediktas Vanagas antrino: „Žiemos ralis Utenos apylinkėse – tai žiemos Dakaras. Išvažiuodamas į Dakarą, žinau, kad galiu nesijaudinti dėl žiemos ralio organizavimo, nes uteniškiai viską gerai surengs, todėl visas jėgas atiduodu Dakarui ir, nuvykęs į Peru dykumas, dariau tai, ką geriausiai moku."
Benediktas Vanagas pridūrė, kad skaičius 11 šiemet jam – gera nešantis: Winter Rally Utenos apylinkėse vyko 11 kartą, Dakare pasiektas rekordinis rezultatas – iškovota 11 vieta.
Renginio metu padėkos pirmiausia buvo įteiktos seniūnams iš Ignalinos ir Molėtų rajonų. Paskui atėjo eilė uteniškiams: padėka įteikta Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriui Jonui Slapšinskui, mero patarėjui Henrikui Zabielai, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojui Alvydui Gražiui, miesto seniūno pavaduotojai, laikinai vykdančiai seniūno funkcijas, Danutei Inčirauskienei, Utenos rajono seniūnams Sauliui Gaižauskui, Broniui Šliogeriui, Alvydui Danauskui, Renaldui Būgai.
Padėkos taip pat įteiktos Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, Utenos daugiafunkcio sporto centro direktoriui Alvydui Surgautui, VšĮ Utenos pirminiam sveikatos priežiūros centrui, Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovams, Lietuvos šaulių sąjungos Utenos apskrities plk. Saladžiaus šaulių 9-ajai rinktinei, įmonių atstovams, savanoriams.
Primename, kad „Winter Rally 2019" Utenos ir Molėtų apylinkėse vyko sausio paskutinįjį savaitgalį. Žiūrovai žavėjosi Lietuvos ir užsienio šalių ralio meistrų kovomis snieguotose trasose, linksminosi žiūrovų pramogų erdvėje. Žiemos ralį vainikavo apdovanojimai ir nuotaikingas grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys" koncertas Utenos daugiafunkciame sporto centre.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla