1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Naujosios tarybos posėdyje sudaryta politinė dauguma

IMG 3118 (Custom)Balandžio 11 d. įvyko pirmasis 2019–2023 metų kadencijos Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – tarybos) posėdis. Posėdyje iškilmingai prisiekė 25 tarybos nariai, iš kurių devyni į tarybą išrinkti pirmą kartą. Naujojoje taryboje dirbs septynių partijų ir vieno visuomeninio komiteto atstovai, iš kurių 22 yra vyrai ir trys moterys.
Politikos senbuvius ir naujokus sveikino posėdyje dalyvavęs Kovo 11-osios akto signataras Česlovas Juršėnas. Lietuvos politikos milžinu vadinamas Č. Juršėnas palinkėjo visiems tarybos nariams sutartinai dirbti ne tik Utenos, bet ir visos Lietuvos labui. "Kas pirmas pastebės žmogaus ašarą ir ją nušluostys, tas ir laimės, – įsitikinęs Č. Juršėnas. – Lietuvoje ne viskas yra gerai, todėl visiems jums linkiu jautriai ir žmogiškai elgtis". Su naujo darbo pradžia tarybos narius sveikino ir Vyriausybės atstovė Panevėžio apskrityje, atliekanti Vyriausybės atstovo Utenos apskrityje funkcijas, Kristina Nakutytė, perskaitytas Seimo nario Edmundo Pupinio sveikinimo laiškas.


Penktą kartą Utenos rajono savivaldybės meru išrinktas A. Katinas paragino tarybos narius ne tik tęsti pradėtus senus darbus, bet ir imtis naujų.
Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotoju paskirtas Darbo partijos atstovas Vitalijus Šeršniovas, kurio kandidatūrą palaikė 13 iš 25 tarybos narių
Taryboje įsteigtos Socialdemokratų ir Darbo partijų frakcija (pirmininkas Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas), Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcija (seniūnas Egidijus Puodžiukas), „Kartu už Utenos kraštą" frakcija (vadovas Marijus Kaukėnas), Valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) frakcija (pirmininkas Jonas Slapšinskas).
Suformuota politinė dauguma, kurią sudaro šios politinės jėgos: Socialdemokratų ir Darbo partijų frakcija, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) frakcija (pirmininkas Utenos rajono savivaldybės meras A. Katinas). Politinę daugumą sudaro 13 tarybos narių.
Taryboje dirba aštuoni socialdemokratai, šeši konservatoriai, penki komiteto „Kartu už Utenos kraštą" atstovai, trys Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai, po vieną Žaliųjų partijos, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) ir Darbo partijos atstovą.
Posėdyje svarstytas klausimas dėl Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir direktoriaus pavaduotojo atleidimo ir pavedimo laikinai eiti administracijos direktoriaus pareigas. Laikinai Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas eis Zita Ringelevičienė.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla