1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Daugailių ir Užpalių seniūnijose remontuojami tiltai

IMG 6449 (Custom)Vykdant 2019 metų melioracijos darbų planą yra atliekami melioracijos statinių-tiltų remonto darbai. Po šių statinių ekspertizės buvo nustatyta, kad tiltai yra avarinės būklės, todėl suskubta juos tvarkyti, atlikti tiltų kapitalinį remontą. Tiltų remontui panaudotos ir Europos Sąjungos (ES) lėšos.
Vienas iš tiltų yra Šlepečių kaime, Daugailių seniūnijoje (koordinatės: 620288,6163924). Jis pastatytas per Šavašos upelį. Tiltas remontuojamas ES solidarumo fondo lėšomis, darbus atlieka AB „Utenos melioracija". Kad gyventojai nepatirtų nepatogumų, šalia tilto įrengtas pravažiavimas transporto priemonėms iki 5 tonų. Šio tilto darbai turėtų būti baigti šių metų liepos 6 dieną.


Kitas remontuojamas tiltas yra Vilučių kaime, Užpalių seniūnijoje (koordinatės: 595664, 6174534), pastatytas per Nasvės upę. Remontas atliekamas Valstybės biudžeto lėšomis, tiltą remontuoja Žiuko įmonė iš Molėtų. Šalia tilto yra įrengta apylanka, tad statybos darbai gyventojams taip pat nesukelia nepatogumų. Tilto darbų pabaiga yra numatoma šių metų liepos 10 dieną.
Suremontavus minėtus tiltus pagerės vietinis susisiekimas, gyvenimo kokybė, jie taps saugūs gyventojams ir jų technikai.

Joomla templates by a4joomla