1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Civilinės saugos mokymai atsakingiems ūkio subjektų, įstaigų darbuotojams

Be pavadinimoGegužės 16 d. Utenos Krašuonos progimnazijos konferencijų salėje Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus specialistai surengė civilinės saugos mokymus Utenos rajono įstaigų, įmonių darbuotojams, atsakingiems už civilinės saugos organizavimą įmonėse, įstaigose.
Mokymų metu mokymų dalyviai buvo supažindinti su civilinės saugos sistemos organizavimo Lietuvoje principais, gyventojų, ūkio subjektų ir kitų įstaigų teisėmis ir pareigomis civilinės saugos srityje, ūkio subjektų ir kitų įstaigų funkcijomis įgyvendinant civilinės saugos sistemos uždavinius, ekstremaliųjų įvykių ir ekstremalių situacijų pobūdžius, galimomis ekstremaliomis situacijomis Lietuvoje bei Utenos rajono savivaldybėje, civilinės saugos mokymu, pratybų organizavimu ir vykdymu.
Taip pat kalbėta apie gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą, jos veikimo principus bei atsakingų asmenų veiksmus paskelbus konkretaus signalo pavojų, gyventojų evakavimą, apsaugą kolektyvinės apsaugos statiniuose.

Joomla templates by a4joomla