1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Olimpinė diena subūrė ir mažus, ir didelius

IMG 8299 (Custom)Gegužės 29-ąją uteniškiai ir miesto svečiai buvo pakviesti į tradicinę Olimpinę dieną, vykusią prie Utenoje daugiafunkcio sporto centro. Nors oras nelepino, o lietus nustojo lyti prieš pat šventę, sporto, bėgimo, aktyvaus laisvalaikio mėgėjų prie Centro susirinko nemažai. Juoba kad Olimpinės dienos metu buvo ne tik atiduota duoklė sporto Dievui Eifronui, bet ir pagerbti geriausieji Utenos rajono sportininkai.
Šventę pradėjo Utenos karate shotokan klubo „Impulsas" (vad. Kastytis Stankevičius) sportininkai, parodę įspūdingą programą. Susirinkusius svečius ir dalyvius sveikino Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas. Buvo uždegta Olimpinė ugnis, sugiedota Tautiška giesmė.


Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas ir Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas apdovanojo geriausius olimpinių ir neolimpinių sporto šakų Utenos rajono sportininkus. Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino padėkos buvo įteiktos 2018 m. olimpinių sporto šakų geriausiems sportininkams: Ievai Zarankaitei, Utenos rajono 2018 m. geriausių sportininkų konkurse laimėjusiai I vieta, Martynai Biliūnaitei (II vieta), Algirdui Šaumanui (III vieta), Eglei Zarankaitei (IV vietą), Marijai Šyvytei (V vieta), Aleksandrui Kasakovskiui (VI vieta), Matui Paukštei (VII vieta), Modestui Katinui (VIII vieta), Osvaldui Juodeliui (IX vieta) ir Eimantei Zenkovaitei (X vieta); neolimpinių sporto šakų geriausiems sportininkams: Arūnui Grašiui, 2018 m. neolimpinių sporto šakų geriausių sportininkų konkurse laimėjusiam I vietą, Tomui Mackui (II vieta), Nojui Gasiūnui (III vieta), Egidijui Gudoniui (IV vieta) ir Ingridai Kalinauskaitei (V vieta).
Taip pat padėkos už nuoširdų, atsakingą darbą ruošiant aukšto meistriškumo sportininkus, garsinančius Utenos vardą Lietuvoje ir pasaulyje, buvo įteiktos treneriams Vitai Zarankienei, Svetlanai Dervinienei, Daivai Šiukščienei, Jurgitai Jurkėnienei, Jurgitai Kirilovienei, Edgarui Koverai, Reginai Butkienei, Alvydai Černiauskaitei, Romualdui Zarankai, Rolandui Mackui, Sauliui Gasiūnui ir Kastyčiui Stankevičiui.
Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjui Romualdui Kraulišui teko atlikti dar vieną misiją: apdovanoti aktyviausias mokyklas 2018–2019 mokslo metų Utenos rajono mokyklų žaidynių varžybose. Apdovanojimais džiaugėsi Aukštakalnio pradinės mokyklos, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburui" skyriaus, Krašuonos progimnazijos, Rapolo Šaltenio progimnazijos ir Adolfo Šapokos gimnazijos bendruomenės.
Pagerbus geriausius sportininkus ir mokyklas šventės dalyviai buvo pakviesti į olimpinės mylios bėgimą. Sportininkai bėgo lietuvišką olimpinę mylią – 1988 metrus. Toks mylios ilgis – ne atsitiktinis: 1988 m. buvo atkurtas Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.
Bėgikų gretose startavo ir Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas. Vicemeras pademonstravo puikų sportinį pasirengimą: jis atbėgo vienas pirmųjų.
Po mylios bėgimo Olimpinė diena nesibaigė: vyko sportinė-pramoginė programa „Judėk, sužinok, atrask".

Joomla templates by a4joomla