1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos draugų ratas plečiasi: pasirašyta sutartis su Goriu

Goris 3 - CopyGegužės 24–28 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero patarėjas Henrikas Zabiela, Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Vidmantas Valinčius lankėsi Gorio (Sakartvelas) mieste, kuriame pasirašė draugystės ir tarpusavio bendradarbiavimo sutartį.
Goris – dešimtasis miestas-partneris, su kuriuo Utena yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį. Utena jau draugauja su Lidčopingo (Švedija), Preilių, Rėzeknės (Latvija), Glubokoje (Baltarusija), Trebono (Čekija), Chelmo (Lenkija), Pontinijos (Italija), Kovelio (Ukraina) ir Beit Sahour (Palestina) miestais.


Sutartis tarp Utenos ir Gorio buvo pasirašyta gegužės 25 d. Ją pasirašė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas bei Gorio savivaldybės meras Konstantine Tavzarashvili. Sutartyje pabrėžiama, kad Utena ir Goris pripažįsta draugiško bendradarbiavimo plėtojimo svarbą, siekiant pagerinti ekonomiką ir kultūrą, dirbs kartu sąžiningai, abipusiu susitarimus ir pagarba, siekdamos sukurti draugiškus santykius. Pasirašydamos sutartį, šalys susitarė siekti bendradarbiauti investicijų, ekonominės, socialinės apsaugos, visuomenės sveikatos, švietimo, kultūros ir sporto, turizmo ir poilsio srityse.
Gegužės 26 d. Sakartvelas minėjo savo Nepriklausomybės dieną. Ta proga Utenos rajono savivaldybės meras pasveikino Gorį ir jo žmones, įteikė Gorio merui sveikinimą ir atminimo dovanų. Taip pat Alvydas Katinas pakvietė Gorio savivaldybės delegaciją atvykti į Utenos miesto šventę rugsėjo mėnesį.
Svečius iš Lietuvos sakartveliečiai sutiko labai šiltai. Utenos atstovams buvo suteikta galimybė aplankyti įspūdingas Gorio vietas, susipažinti su tradicijomis, išskirtinio grožio gamta, pasiklausyti sakartvelietiškų dainų, pasigrožėti šokiais.

Joomla templates by a4joomla