1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Sporto aikštelė vilioja ne tik sportuojančius

aikstynas prie DSC 1 (Custom)Ne vienas uteniškis, matyt, buvo nustebęs, pamatęs STOP juosta aptvertą vieną lankomiausių mieste aikštelių – tinklinio ir krepšinio aikštelę prie Utenos daugiafunkcio sporto centro. Juk vasara, visiems norisi daugiau judėti, sportuoti, būti gryname ore...
Aptverti šią aikštelę teko dėl vieno paprasto dalyko: ji nuniokota. Buvo sulaukta gyventojų nusiskundimų, kad aikštelėje nesaugu, kad žaidžiant krepšinį ar tinklinį galima susižeisti. Apžiūrėjus aikštelę, buvo pripažinta, kad ji tikrai nebėra tinkama ir saugi eksploatuoti, todėl ją ir juosia laikina STOP juosta.


Šiuo metu aikštelėje nematyti sulaužytų sėdėjimo vietų, nulaužtų atramų, sudraskytos aikštelę juosiančios tvoros. Tvarkyti ją nieko nedelsdamas ėmėsi UAB „Utenos komunalininkas". Žinoma, tvarkymo darbų dar liko daug. Liko ir viena nemenka bėda: aikštelės danga. Ji sutrūkinėjusi, taip pat nesaugi, nes ant jos nukritus galima „užsidirbti" mažiausiai mėlynę. Aikštelės dangos pakeitimas būtinas, ji ir bus keičiama, tik šiek tiek užtruks, nes siekiant įsigyti kokybišką ir ilgaamžę dangą būtinos viešųjų pirkimų ir kitos procedūros.
Kodėl atsitiko taip, kad aikštelė buvo nuniokota? Matyt, atsakymo reikėtų ieškoti mūsų visuomenės požiūryje į „valdiškus" daiktus. Gaila, bet saugoti tai, kas yra skirta mums visiems, dar neišmokome. Neišmokome vertinti pastangų sukurti gražią, patrauklią, įdomią aplinką. Juoba Utenos rajono savivaldybės pastangų kurti gyvenimo kokybę kiekvienam bendruomenės nariui pagal jo poreikius ir galimybes.
Dėl tinklinio ir krepšinio aikštelės prie Utenos daugiafunkcio sporto centro Utenos rajono savivaldybės vadovai ir specialistai į pasitarimus rinkosi ne kartą. Buvo nutarta ją kapitališkai sutvarkyti, pakloti, kaip minėta, naują tvarią dangą. Siekiant, kad daugiau niokojimo atvejų nepasikartotų, aikštelė bus stebima vaizdo kameromis. Reikia tikėtis, kad jos padės nustatyti mūsų visų turto netausojančius asmenis.

Joomla templates by a4joomla