1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Gyventojai spręs: atsiras Utenoje pramogų slėnis ar ne

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas surengė pasitarimą-diskusiją dėl Utenos tvenkinio poilsiavietės ir Vestuvių kalno bei jo prieigų sutvarkymo projekto poreikio ir jo įgyvendinimo. Pasitarime dalyvavo Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis, skyrių vedėjai ir specialistai, kiti atsakingi asmenys.
Pasitarime-diskusijoje buvo aptarta minėtų objektų ir teritorijos esama būklė, įvertintos galimybės ją paversti pramogų slėniu, kalbėta apie įvairių institucijų bendradarbiavimą renovuojant minėtus objektus ir tvarkant teritoriją.


Baigiantis pasitarimui buvo nutarta sudaryti darbo grupę, kuri iki š. m. rugpjūčio 15 d. turi parengti siūlymų dėl Utenos tvenkinio poilsiavietės ir Vestuvių kalno bei jo prieigų sutvarkymo. Taip pat buvo nutarta kreiptis į visuomenę kviečiant gyventojus išsakyti savo nuomonę ir teikti pasiūlymus, kaip turėtų būti sutvarkyta teritorija prie Utenos tvenkinio ir Vestuvių kalno, kokių pramogų norėtų joje matyti gyventojai, ar tikslinga ją paversti pramogų slėniu, kokie dar objektai turėtų atsirasti minėtoje teritorijoje?
Tad kviečiame Utenos rajono gyventojus iki š. m. liepos 15 d. pareikšti savo nuomonę bei pateikti pasiūlymų dėl minėtų objektų sutvarkymo.
Savo pasiūlymus galite siųsti el. p. adresais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba atnešti į Utenos rajono savivaldybės administraciją (103 kab., I aukštas, Utenio a. 4, Utena).
Maloniai laukiame Jūsų nuomonių, pastabų ir pasiūlymų.

Joomla templates by a4joomla