1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Dviratininkams – 15 naujų dviračių stovų

IMG 5571Užuot sėdę prie automobilio vairo, dalis uteniškių vis dažniau renkasi ekologišką transporto priemonę – dviratį, kuris tampa patogia susisiekimo alternatyva mieste. Labai svarbu yra užtikrinti patogų dviračių saugojimą, todėl Utenoje papildomai įrengta 15 naujų dviračių stovų.
Keturiose naujose vietose įrengti U formos dviračių laikikliai leidžia saugiai ir patogiai palikti dviratę transporto priemonę ar paspirtuką. Nuo šiol savo dviračius gyventojai galės palikti ir prie sporto klubo RL GYM, Utenos autobusų stoties, Utenos kolegijos Verslo ir technikos fakulteto bei prie Smėlio bibliotekos. Vis dažniau rinktis dviratį žmones skatina ne tik jau mieste įrengti, bet ir naujai tiesiami dviračių takai.
Utenos autobusų stotyje sutiktas dviratės transporto priemonės savininkas džiaugėsi, kad galės čia palikti dviratį ir autobusu keliauti toliau. Utenos rajono savivaldybės administracija (toliau – savivaldybė) jau ketvirti metai visame mieste įrenginėja naujus dviračių stovus, prie kurių galima saugiai prirakinti dviračio rėmą.


Penkiolikai naujų dviračių stovų įrengti panaudota du tūkst. eurų. Stovų įrengimas finansuojamas savivaldybės administracijos aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Joomla templates by a4joomla