1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Ateities politikų akademija veiklą pradės Utenoje

IMG 9639

Birželio 21 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas susitiko su Ateities politikų akademijos ir pirmosios mokymų programos, startuosiančios Utenos rajone rugpjūčio 5–9 d., atstovėmis dr. Erika Godlevska, Ateities politikų akademijos idėjos autore, ir programos koordinatore Indre Norkeliūne.
Meras buvo supažindintas su Ateities politikų akademija, pristatyti turizmo ir pramogų centre „Alaušo slėnis" rugpjūčio pradžioje vyksiantys mokymai. „Akademijos vasaros stovyklai pasirinkome Uteną – laimingų žmonių kraštą, – kalbėjo dr. Erika Godlevska. – Čia puikiai dera darbo vietas kurianti pramonė ir nuostabi gamta poilsiui bei turizmui. O „Alaušo slėnis", kurį mums rekomendavo Utenos turizmo informacijos centras, geriausiai atitiko mokymo programos apimtį ir poreikius. Tikimės, kad ateities politikams iš visos Lietuvos ir užsienio tai bus puiki proga ne tik tobulintis, bet ir pažinti nuostabų Utenos kraštą, rinktis jį kaip turizmo ir atostogų lokaciją".


Naujas socialinis produktas ‒ Ateities politikų akademija – Lietuvos visuomenei buvo pristatytas visai neseniai – birželio 18 d. Akademijos tikslas ‒ suburti inovatyviai mąstančių politikų kartą, padėti atskleisti jų potencialą ir tinkamai pasirengti politiko veiklai.
Meras Alvydas Katinas pasveikino įsikūrusią Ateities politikų akademiją, pasidžiaugė, kad pirmasis modulis startuos Utenos rajone ir prisidės prie regioninio centro patrauklumo didinimo. Buvo diskutuojama apie Akademijos filialo atidarymą Utenoje.
Daugiau informacijos apie Ateities politikų akademiją: https://www.ateitiespolitikai.com/,
https://sc.bns.lt/view/item/309445, https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/06/19/news/imsis-rengti-politikus-ismaniai-lietuva-reikia-ismaniu-specialistu-kartos--10796264/

Joomla templates by a4joomla