1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pasibaigus šventei – užsienio ir Lietuvos svečių padėkos

IMG 0861

Baigėsi miesto šventė, sugrįžta įprastas dienų ir darbų ritmas. Bet dar kurį laiką dalinsimės įspūdžiais, prisiminsime įspūdingiausias akimirkas. Tokių akimirkų kupini Utenos 758-ąjį gimtadienį paliko ir svečiai, atvykę iš užsienio ir Lietuvos. Jie grįžo į savo miestus ir netrukus atsiuntė padėkos laiškus, kuriuose džiaugiasi galėję atvykti į Uteną, pabuvoti draugiškų ir svetingų uteniškių būryje, pamatyti, kaip keičiasi miestas.
Pirmoji padėkoti suskubo Gorio (Sakartvelas) miesto delegacija. Laiške rašoma: „Esam labai dėkingi už puikų priėmimą, dovanas ir dėmesį. Tikimės, kad ateityje mes susitiksime dar ne kartą kaip draugai ir partneriai ir ne tik gerai praleisime laiką, bet ir įgyvendinsime ne vieną projektą mūsų miestams ir šalims".


Chelmo (Lenkija) miesto delegacijos vardu laišką parašiusi Aneta Szostak, Chelmo miesto plėtros ir kultūros departamento inspektorė, pirmiausia pranešė, kad visa delegacija sėkmingai grįžo namo ir jau darbuojasi savivaldybėje. „Iš Utenos miesto šventės mes išsivežėme pačius geriausius prisiminimus, – rašoma laiške. – Dėkojama jums už svetingumą ir pastangas sukurti mums įsimintiną šventę. Tikimės jūsų sulaukti savo šventėje".
Lietuvos karinių jūrų laivyno laivo „Sėlis" vadas, kapitonas leitenantas Justinas Žukauskas dėkojo ir asmeniškai, ir visos įgulos vardu. „Noriu padėkoti už suteiktą galimybę dalyvauti Utenos miesto šventės renginiuose. Turėjome išskirtinę progą susitikti su Utenos krašto žmonėmis ir paskleisti šiek tiek jūrinės dvasios. Tikimės ir toliau gražaus bendradarbiavimo!"
Už padėkas svečiams tariame nuoširdų ačiū.

Joomla templates by a4joomla