1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos autobusais galės keliauti ir vežimėliuose sėdintys neįgalieji

IMG 0861

Utenoje visuomeniniu viešuoju transportu besinaudojantys keleiviai nuo šiol keliaus jaukiau ir patogiau. Didžiausia naujiena tapo į miesto gatves ir priemiesčio kelius išriedėję du nedideli „Mercedes Benz Sprinter" autobusai, kurie palengvins susisiekimą žmonėms su negalia.
„Gerokai pasenusį autobusų parką atnaujinome trimis nedideliais autobusiukais ir vienu 50 sėdimų vietų autobusu, – sakė UAB "Utenos autobusų parkas" direktorius Vidas Žvinys. – Du prieš penkerius metus pagamintus autobusus „Mercedes Benz Sprinter" įsigijome trejiems metams išperkamosios nuomos būdu. Autobusus pasibaigus nuomos sutarčiai įmonė galės nusipirkti".


Žemagrindžiai „Mercedes Benz Sprinter" autobusai yra pritaikyti keliauti žmonėms, sėdintiems neįgaliųjų vežimėliuose, mažamečių mamoms su vežimėliais. Šiuose autobusuose yra po 16 sėdimų ir šešios stovimos vietos. Keleiviai, kurie jau važiavo naujai įsigytais autobusais, juos vertina palankiai ir džiaugiasi geromis permainomis. Geresnės darbo sąlygos džiugina ir autobusų vairuotojus.
Autobusai „Mercedes Benz Sprinter" Utenoje į gatves pirmą kartą išvažiavo rugsėjo 20 d., kai buvo švenčiama „Diena be automobilio", kurią organizavo Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyrius. Visi norintieji minėtą dieną Utenos miesto viešuoju transportu galėjo naudotis nemokamai.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla