1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Lietuvos futbolo svarbiausioji dvikova – Utenoje!

IMG 0861

Rugsėjo 29 d. (sekmadienį) Utenos „Utenio" stadione vyks SHARP Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo rungtynės, kuriose susitiks Gargždų „Bangos" ir Marijampolės „Sūduvos" futbolo klubai.
LFF taurės finalo rungtynės Utenoje vyks po penkerių metų pertraukos.
„Sūduva" – pastarųjų dvejų metų Lietuvos futbolo čempionė, kuri puikiai atstovavo šaliai Europos turnyruose. „Banga" yra viena iš taurės turnyro staigmenų, nes žaidžia antrajame Lietuvos futbolo divizione.


Lietuvos futbolo taurės turnyras – vienos seniausių kasmet vykstančių sporto varžybų Lietuvoje. Jos be pertraukos rengiamos nuo 1947 metų ir iš pradžių vadintos „Tiesos" taure, o po nepriklausomybės atkūrimo pavadintos Lietuvos futbolo federacijos taure.
Futbolo taurės varžybos rengiamos visame pasaulyje. Tai viena svarbiausių datų kiekvienų metų futbolo kalendoriuje. Varžybos ypatingos tuo, kad vyksta atkrintamuoju principu (laimėjusi komanda patenka į kitą etapą, pralaimėjusi iškrenta), o pasivaržyti turi galimybę įvairių skirtingų futbolo lygų pakopų komandos. Komandos suporuojamos burtų keliu. Finalas dažniausiai rengiamas neutralioje aikštėje.
Sekmadienį paaiškės 74-as varžybų nugalėtojas. Nepriklausomoje Lietuvoje varžybos vyksta 30-ą kartą.
Lietuvoje turnyro nugalėtojai iškovoja kelialapį į tarptautinį turnyrą – UEFA Europos lygą (jei tokios teisės neįgijo lygos varžybose).
Utenoje finalo rungtynės yra vykusios du kartus – 2003 m. ir 2014 m. Istorinis sutapimas – 2014 metais Utenoje Gargždų „Banga" taip pat žaidė su tuometiniu Lietuvos čempionu Vilniaus „Žalgiriu".
Sekmadienį rungtynės prasidės 16 valandą. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija.
Kviečiame uteniškius ir aplinkinių rajonų gyventojus atvykti į rungtynes. Renginys – nemokamas. Varžybų organizatoriai žiūrovams žada ne tik emocingą dviejų stiprių komandų susitikimą, bet ir daug atrakcijų, staigmenų bei kitų įdomybių.
Maloniai visų laukiame Utenio stadione!

Joomla templates by a4joomla