1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pavakarojimas Juknėnuose vyko sausakimšame kluone

IMG 0861

Juknėnuose, A. ir M. Miškinių literatūrinėje-etnografinėje sodyboje, stovintis senas kluonas seniai beregėjo tiek žmonių, kiek jų rugsėjo 21 d. suplūdo į pavakarojimą „Po Juknėnų klevais". Poezijos, dainų ir spektaklių pasiilgę kai kurie žiūrovai sausakimšame kluone dalį renginio praleido stovėdami, drąsesnieji kopėčiomis užsiruopštė į kluono palėpę ir įsitaisė ant medinių suolų.
Gera nuotaika, puikia vaidyba ir netikėtais režisūriniais sprendimais žiūrovų širdis nuo pat pirmųjų akimirkų užkariavo Utenos kamerinio teatro aktoriai, suvaidinę garsiąją J. Keturakio komediją „Amerika pirtyje". Abejingų nepaliko ir A. ir M. Miškinių literatūrinės-etnografinės sodybos muziejininkė Rimanta Gaidienė, nuskraidinusi darganotą šeštadienį į apmąstymus skaitomomis neoromantikų Salomėjos Nėries, Jono Aisčio ir Antano Miškinio eilėmis. Poetų eiles keitė nuostabių dainų pynės, kurias supynė Rumšiškių vokalinio ansamblio „Žigla" dainininkai, vienu ritmu žiūrovai alsavo ir klausydamiesi ir čia vakarojusio Sudeikių vokalinio ansamblio „Sudeikių gaida" atliekamų melodijų.


Pavakarojimą surengusi R. Gaidienė sakė, kad šis renginys yra viena kūrybinio projekto „Kūryba liekanti" dalių. Muziejininkė apgailestavo, kad šeštadienį kaip iš kibiro pliaupęs lietus privertė keisti renginio scenarijų, bet dėl išradingų šventės rengėjų žiūrovai to nepajuto. Svetingi šventės šeimininkai per pertrauką susirinkusiuosius pakvietė pasivaišinti karšta žolelių arbata, paragauti kaimiško obuolių pyrago.

Joomla templates by a4joomla