1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Konsultacijų centre – 21 nauja darbo vieta

IMG 0861

Rugsėjo 24 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas lankėsi SEB klientų aptarnavimo Utenos skyriuje, domėjosi Konsultacijų centro veikla, sukurtomis darbo vietomis centre bei centro plėtra.
Merą pasitiko SEB Utenos skyriaus vadovas Vytautas Bernatavičius, Konsultacijų centro direktorius Vytis Žalimas ir Konsultacijų centro Utenos grupės vadovas Tomas Daumantas. Banko atstovai supažindino merą su neseniai įkurto Konsultacijų centro veikla, kalbėjo apie plėtros perspektyvas, parodė Konsultacijų centro patalpas, kuriose yra įkurta 21 nauja darbo vieta. „Konsultacijų centrai veikia trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Alytuje ir Utenoje, – kalbėjo Vytis Žalimas. – Rinkdamiesi, kur įkurti trečią centrą, apsistojome ties Utena, nes šis miestas mums tiko. Centre buvo įdarbintas 21darbuotojas, visi jie – Utenos gyventojai. Tikimės, kad ateityje demografinė situacija Utenoje neblogės ir darbuotojų plėtrai turėsime pakankamai".


Pasak direktoriaus, į centrą gyventojai skambina įvairiais klausimais: kai pameta banko kortelę, ne į tą sąskaitą perveda pinigus, išvykę į užsienį negali pasinaudoti banko kortele ir kt. „Centre teikiamos ir konsultacijos. Jei konsultantas negali išsamiai atsakyti į klausimą, gyventojas skambutis yra nukreipiamas specialistui," – kalbėjo Vytis Žalimas.
Utenos rajono savivaldybės meras, apžiūrėjęs patalpas ir pasveikinęs darbuotojus, banko atstovams pristatė programas, kurias įgyvendina Utenos rajono savivaldybė, siekdama sumažinti emigraciją, paskatinti emigrantus sugrįžti į gimtąjį miestą bei finansiškai paremti Utenos rajone besikuriančias jaunas šeimas. Alvydas Katinas pristatė Utenos rajono savivaldybės pastangas Uteną paversti regiono centru, kuris trauktų aplinkinių rajonų gyventojus. „Siekiame, kad prieš nuspręsdami išvykti į Vilnių ar Londoną, regiono gyventojai užsuktų į Uteną ir čia pasiliktų, nes Utenoje sukurtos visos sąlygos gyventi, dirbti, auginti vaikus," – sakė meras.
Baigiantis susitikimui Alvydas Katinas banko atstovams įteikė Utenos, laimės miesto, ženkliukus. Tomui Daumantui meras įteikė ir austą paveikslą su Dauniškio ežero bei fontano jame vaizdu. Banko atstovai dėkojo merui už apsilankymą ir dėmesį jų darbams bei Konsultacijų centrui.

Joomla templates by a4joomla