1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Tikintiesiems bendruomenės atstovės padovanojo atšvaitų

Vaikutėnų krašto bendruomenė rūpinasi saugaus eismo kultūra, kurią Lietuvoje propaguoja projektas „Nebūk briedis". Minėdami Europos Saugaus eismo dieną, bendruomenės atstovai spalio 13 d. nuvyko į Utenos rajone, Biliakiemyje, esančią Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčią.
Lietuvos automobilių kelių direkcija trečiąjį spalio ketvirtadienį paskelbė Atšvaitų diena. Šią dieną visuomenė raginama atkreipti dėmesį į padažnėjusius eismo įvykius tamsiuoju paros metu ir nepamiršti dėvėti atšvaitų. Artėjant Atšvaitų dienai, kuri šiemet paminėta spalio 17 d., bendruomenės narės Jūratė, Aldona, Alma ir Laima į pamaldas susirinkusiems tikintiesiems nutarė padovanoti įvairių rūšių (juostinių, pakabinamų, prisegamų) atšvaitų.


Ilgėjant tamsiajam paros metui, kai eismo sąlygos tampa vis sudėtingesnės, pėstiesiems, dviratininkams ir kitiems eismo dalyviams būtina prisiminti, kad atšvaitas yra privaloma priemonė, kurios nevalia pamiršti dėvėti. Sutiktiems tikintiesiems bendruomenės narės padovanojo ne tik atšvaitų, bet ir patarė, kaip juos taisyklingai dėvėti, akcentavo jų būtinumą.
Atšvaitą Vaikutėnų bendruomenės atstovės padovanojo ir bažnyčios klebonui Povilui Kleziui. Tikimasi, kad dėvėdami atšvaitus žmonės jausis saugesni ir bus mažiau nelaimių kelyje.

Joomla templates by a4joomla