1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pirminė teisinė pagalba

Paslaugos pavadinimas: Pirminė teisinė pagalba

Paslaugos apibūdinimas:
Pirminės teisinės pagalbos paslauga teikiama Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos valstybių piliečiams, kurių deklaruota ar faktinė (kurie neturi deklaruotos) gyvenamoji vieta yra Utenos rajone.
Pirminė teisinė pagalba apima: (1) teisinę pagalbą; (2) teisines konsultacijas; (3) dokumentų, skirtų valstybės ir savivaldybių institucijoms, išskyrus procesinius dokumentus, rengimą; (4) konsultacijas dėl ginčų sprendimų ne teismo tvarka; (5) konsultacijas dėl taikaus ginčo išsprendimo ir taikos sutarties parengimo.
Pirminės teisinės pagalbos paslauga teikiama Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos valstybių piliečiams, kurių deklaruota ar faktinė (kurie neturi deklaruotos) gyvenamoji vieta yra Utenos rajone.
Pirminė teisinė pagalba neapima mokesčių administratoriui teikiamų deklaracijų pildymo ir procesinių dokumentų rengimo.
Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo:
Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Paslaugos teikėjas:
Kristina Andrulienė, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyr. specialistė, tel. (8 389) 48696, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , 316 kab.
Paslaugos suteikimo trukmė:
Pirminė teisinė pagalba turi būti suteikta iš karto, kai asmuo kreipiasi į savivaldybės vykdomąją instituciją. Jeigu nėra galimybės iš karto suteikti pirminę teisinę pagalbą, pareiškėjui pranešama apie priėmimo laiką, kuris turi būti ne vėlesnis kaip 5 dienos nuo kreipimosi dienos.
Jeigu, teikiant pirminę teisinę pagalbą, paaiškėja, kad pareiškėjui reikės antrinės teisinės pagalbos, pirminę teisinę pagalbą teikiantis asmuo pareiškėjui padeda surašyti ar surašo prašymą suteikti antrinę teisinę pagalbą.
Teisės aktai, reguliuojantys administracinės paslaugos teikimą:
Lietuvos Respublikos Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos įstatymas, 2000-03-28, Nr. VIII-1591.

Joomla templates by a4joomla