1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Būsto šildymo išlaidų, geriamojo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų kompensacijų (toliau – kompensacijos) skyrimas

ADMINISTRACINĖS PASLAUGOS TEIKIMO APRAŠYMAS >>>

 

Prašymo forma sp-4 >>>

Prašymo forma sp-4 (a) >>>

 

Administracinės paslaugos teikėjas

Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyrius, Utenio a.4, Utena, 110kab. tel.:(8389) 64047, išmokų specialistės Lina Kuolinytė, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Rita Marytė Valiulienė el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Jolanta Kraujalienė el. pastas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , 113 kab., tel. (8389) 63890 išmokų specialistės Vida Rutkauskienė, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Jolanta Brukštuvienė, el. paštas: jolanta.brukš Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Loreta Jurgelėnienė, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .
Išankstinė registracija dėl kompensacijų kreipimosi tel.: (8389) 61629 arba atvykus į Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus 112 kab. Prašymą galima pildyti Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje (www.spis.lt).

 

Joomla templates by a4joomla