1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Dėl Paraiškos kreditui, paimtam daugiabučiui namui atnaujinti (modernizuoti) ir palūkanoms, tenkančioms asmenims, turintiems teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją, apmokėti (toliau – paraiška) pateikimo

 Paraiškos forma dėl kredito ir palūkanų apmokėjimo >>>

 

Eil. Nr.

Pavadinimas

Aprašymo turinys

1.

Administracinės paslaugos kodas

15.39.

2.

Administracines paslaugos versija

2. versija

3.

Administracinės paslaugos pavadinimas

Dėl Paraiškos kreditui, paimtam daugiabučiui namui atnaujinti (modernizuoti) ir palūkanoms, tenkančioms asmenims, turintiems teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją, apmokėti (toliau – paraiška) pateikimo

4.

Administracinės paslaugos apibūdinimas

Bendrojo naudojimo objektų valdytojas Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriui (toliau – Skyrius) teikia Paraišką kreditui, paimtam daugiabučiui namui atnaujinti (modernizuoti) ir palūkanoms, tenkančioms asmenims, turintiems teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją, apmokėti (toliau – paraiška). Skyrius, gavęs paraišką bei reikiamus dokumentus, patikrina, ar paraiškoje nurodytas buto savininkas turi teisę į kredito ir palūkanų apmokėjimą, įvertina, ar mokėtina kredito suma už pažymoje nurodytą laikotarpį atitinka kredito grąžinimo grafike nurodytą sumą už   laikotarpį, kuriam nustatyta buto savininko teisė į kredito ir palūkanų apmokėjimą, ir apskaičiuotą apmokėti kredito ir palūkanų sumą perveda į paraiškoje nurodytą butų ir kitų patalpų savininkų kaupiamųjų lėšų sąskaitą.

5.

Teisės aktai, reguliuojantys administracinės

paslaugos teikimą

Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymas.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministro ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012-02-24 įsakymas Nr. D1-174/A1-116 „Dėl kredito, paimto daugiabučiam namui atnaujinti (modernizuoti), ir palūkanų apmokėjimo už asmenis, turinčius teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją, tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Utenos rajono savivaldybės tarybos 2018-03-29 sprendimas Nr. TS-95 „Dėl Piniginės socialinės paramos teikimo nepasiturintiems Utenos rajono savivaldybės gyventojams tvarkos aprašo patvirtinimo“.

6.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi

pateikti asmuo

Pateikiami šie dokumentai:
1. Paraiška.
2.
Teikiant paraišką pirmą kartą, su paraiška pateikiamas viešosios įstaigos Būsto energijos taupymo agentūros raštas, patvirtinantis, kad daugiabučio namo butų savininkai įgyvendina ar įgyvendino valstybės remiamą daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) projektą pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintą Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą ar ją atitinkančią savivaldybės tarybos patvirtintą programą, arba bendrojo naudojimo objektų valdytojo raštas, nurodantis, pagal kokią savivaldybės remiamą programą įgyvendintas ar įgyvendinamas daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) projektas ir kreditavimo sutarties kopija. Paraiška ir susiję dokumentai Skyriui teikiami asmeniškai arba paštu, arba nurodytu elektroniniu paštu.

3. Kredito gavėju esant buto savininkui, pateikiama kreditą suteikusios institucijos pateikta informacija apie kiekvienam paraiškoje nurodytam buto savininkui apskaičiuotą mokėtiną kredito ir palūkanų įmokos dydį.

7.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis

specialistas)

-

8.

Administracinės paslaugos teikėjas

Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyrius, Utenio a. 4, Utena, 108 kab. tel.:(8 389) 63996, vyr. specialistė Liudmila Sadauskienė, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ; 120 kab., tel. (8 389) 64048 vyresn. buhalterė Loreta Stundžienė, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

9.

Administracinės paslaugos vadovas

Inga Šakalienė, el. paštas inga.sakaliene@utena.lt, tel. (8 389) 61622, faksas (8 389) 50460

10.

Administracinės paslaugos suteikimo trukmė

10 d. d.

11.

Administracinės paslaugos suteikimo kaina (jei paslauga teikiama atlygintinai)

-

12.

Prašymo forma, pildymo pavyzdys ir prašymo turinys

Paraiškos forma

13.

Informacinės ir ryšių technologijos, naudojamos teikiant administracinę paslaugą

14.

Administracinės paslaugos teikimo ypatumai

15.

Administracinių paslaugų teikimo aprašymų įtraukimas į dokumentų apskaitą

 

Joomla templates by a4joomla