1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Socialinės priežiūros paslaugos

Pagalbos į namus.
Socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo.

Pagalbos į namus paslaugos

Dėl pagalbos į namus paslaugų skyrimo reikia kreiptis: miesto gyventojams į Utenos rajono socialinių paslaugų centrą, adresu J. Basanavičiaus g. 70, Utena , tel. (8 389) 50990, kaimiškų seniūnijų gyventojams į savo seniūnijos socialinį darbuotoją.
Kreipiantis dėl pagalbos į namus paslaugų organizavimo reikia užpildyti prašymą ir pateikti:
asmens tapatybę patvirtinanti dokumentą (pasas, asmens tapatybės kortelė, leidimas gyventi Lietuvos Respublikoje), asmens socialinį statusą patvirtinantį dokumentą (pensininko, neįgaliojo, bedarbio pažymėjimas), asmens pajamas už paskutinius tris mėnesius iki kreipimosi mėnesio pirmos dienos, atskirais atvejais kiti dokumentai (ištuokos liudijimas, mirties liudijimas).

Socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo

Dėl šių paslaugų skyrimo reikia kreiptis: miesto gyventojams į Utenos rajono socialinių paslaugų centrą, adresu J. Basanavičiaus g. 70, Utena , tel. (8 389) 50990, kaimiškų seniūnijų gyventojams į savo seniūnijos socialinį darbuotoją.

Pastaba: Socialinės priežiūros paslaugų skyrimas, mokėjimas yra reglamentuoti Utenos rajono savivaldybės tarybos 2011-04-28 sprendimu Nr. TS-155 „Dėl asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo Utenos rajono savivaldybėje tvarkos aprašo pakeitimo“ ir  2006-11- 30 sprendimu Nr. T-244 „Dėl Utenos rajono savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Joomla templates by a4joomla