1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Socialinės globos paslaugos

ADMINISTRACINĖS PASLAUGOS TEIKIMO APRAŠYMAS >>>

  • Dienos socialinė globa;
  • Trumpalaikė socialinė globa;
  • Ilgalaikė socialinė globa.

Dėl Socialinės globos paslaugų skyrimo reikia kreiptis į Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyrių (Utenio a. 4, Utena, 111 kab., tel. 8 389 64045, vyresn. specialistė Regina Skomskienė (el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ).

 Socialinės globos paslaugos yra skiriamos tik tada,  kai asmeniui nepakanka bendrųjų ir socialinės priežiūros paslaugų. Tai nustatoma atliekant asmens socialinės globos poreikio vertinimą, užpildant socialinės globos poreikio vertinimo formas (pagrindas: 2006-04-05 Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymas Nr. A1-94 „ Dėl asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašo ir senyvo amžiaus asmens bei suaugusio asmens su negalia socialinės globos poreikio nustatymo metodikos patvirtinimo“ su papildymais).

Prašymą dėl socialinės globos paslaugų pildo asmuo arba jo globėjas, rūpintojas, seniūnijos socialinis darbuotojas. Kreipiantis dėl socialinės globos paslaugų skyrimo reikalingi šie dokumentai:
1. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas, asmens tapatybės kortelė);
2. Neįgaliojo (invalido)  pažymėjimas;
3. Neįgalumo lygio pažyma, darbingumo lygio pažyma, specialiojo nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikio nustatymo pažymos (SP-1, SP-2 formos);
4. Medicininių dokumentų išrašas F 027/a  (dėl išdavimo kreiptis į šeimos gydytoją) su Gydytojų konsultacinės komisijos (GKK)  išvada dėl socialinės globos namų profilio;

Pastaba: Socialinės globos paslaugų skyrimas, mokėjimas už jas yra reglamentuoti Utenos rajono savivaldybės tarybos 2011-04-28 sprendimu Nr. TS-155 „Dėl asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo Utenos rajono savivaldybėje tvarkos aprašo pakeitimo“ ir  2006-11- 30 sprendimu Nr. T-244 „Dėl Utenos rajono savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Joomla templates by a4joomla