1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

LEADER metodo projektai seniūnijose

 Projekto pavadinimas
 Projekto vertė, tūkst. Lt

Utenėlės gyvenvietės vandentiekio sutvarkymas (pareiškėjas – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Projekte numatoma vandenvietės (1 gręžinys) su vandens gerinimo įrenginiu (3 m3/h našumo su galimybe išplėsti) įrengimas bei naujas apie 335 m magistralinis vandentiekio tinklas ir apie 12 įvadinių atšakų statyba.

117

Kaimynų kaimo vandentiekio įrengimas (pareiškėjas – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Projekte numatoma vandenvietės (2 gręžiniai) su vandens gerinimo įrenginiais (3 m3/h našumo su galimybe išplėsti) įrengimas bei naujų apie 1445 m magistralinio vandentiekio tinklų ir apie 195 m įvadinių atšakų statyba.

2014-09-24 Įgyvendinti vandentiekio sistemos įrengimo projektai Kaimynų kaime ir Šiaudinių senajame kaime

1039
Kirdeikių mokyklos-darželio remontas ir pritaikymas bendruomenės poreikiams (pareiškėjas – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Atliekant mokyklos-darželio pastato remontą, planuojama: pakeisti langus; apšiltinti sienas; sutvarkyti stogą; atlikti vidaus sienų apdailos darbus (įskaitant rūsio patalpas); suremontuoti šilumos ir vedinimo sistemą; atlikti elektros, vidaus vandentiekio ir buitinių nuotėkų montavimo darbus, įsigyti sportinio inventoriaus. Įvykdžius projektą, medicinos, kultūros ir švietimo įstaigos bus viename pastate, kurių patalpos bus pilnai išnaudotos visuomenės reikmėms.
636

 Kuktiškių miestelio parko infrastruktūros įrengimas (pareiškėjas – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Įgyvendinant projektą planuojama 5 ha parko plote atlikti šiuos darbus: išvalyti teritoriją iškertant menkaverčius želdinius; išlyginti gruntą; įrengti dviračių ir pėsčiųjų takelius; įrengti apšvietimą; praplėsti ir sutvarkyti esamą vandens tvenkinį; išvalyti ir sutvirtinti Vyžintos upelio krantus esančius parko teritorijoje; įrengti žalias vejas ir poilsio zonas; šalia pėsčiųjų takelių ir poilsio zonose įrengti suoliukus ir pastatyti šiukšliadėžes; sutvarkyto tvenkinio salelėje įrengti pavėsinę ir tiltelį iki jos; įrengti viešąjį tualetą.

Projektas „Kuktiškių miestelio parko infrastruktūros įrengimas"

 762
 Sudeikių miestelio Aukštaičių gatvės viešosios erdvės infrastruktūros sutvarkymas (pareiškėjas – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Projektu siekiama pagerinti esamą viešą infrastruktūrą rekonstruojant apie 480 m. ilgio Aukštaičių gatvę Sudeikių miestelyje. Įgyvendinant projektą planuojama atlikti šiuos darbus: atnaujinti esamus šaligatvius ir nutiesti naujus tose gatvės atkarpose, kuriose jų nebuvo su automobilių parkavimo vietų įrengimu; miestelio centre įrengti automobilių stovėjimo aikštelę;
 732

 Šiaudinių senojo kaimo vandentiekio įrengimas (pareiškėjas – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Projekte be vandenvietės įrengimo ir vandens gerinimo įrenginio bus įrengtas naujas apie 1 km magistralinis vandentiekio tinklas bei 15 vnt. įvadinių atšakų statyba.

2014-09-24 Įgyvendinti vandentiekio sistemos įrengimo projektai Kaimynų kaime ir Šiaudinių senajame kaime

 604
 Poilsio zonos ir sporto aikštelės įrengimas Juknėnų kaime (partneris – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Juknėnų kaime buvusio darželio teritoriją bendruomenė planuoja pritaikyti poilsio ir laisvalaikio reikmėms. Projekte numatytos investicijos įrengiant krepšinio, tinklinio aikšteles su įranga, šalia įrengti vaikų žaidimo kompleksą su smėlio dėže. Planuojama teritorijoje atlikti dirvožemio sutvarkymo darbus, įrengti 495 m2 ploto aikštelę su plastikine danga surenkama iš atskirų dalių su UV stabilizatoriumi, kuri būtų kieta, patvari, daugiafunkciška bei atspari oro sąlygų pokyčiams. Numatyti 2 krepšinio ir 1 tinklinio stovas. Aikštelę planuojama aptverti tinkline tvora su rakinamais varteliais. Taip pat planuojama atlikti pavėsinės remonto darbus: stogo pakeitimas, betoninių grindų išlyginimas, sėdimų vietų įrengimas.
 133
 Kuktiškių miestelio Aukštaičių gatvės sutvarkymas (partneris – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Projekto metu planuojama pakloti naują asfalto dangą ir pakeisti kelkraščio dangą 307 metrų ilgio Aukštaičių gatvės atkarpoje Kuktiškių miestelyje.
 153
 Leliūnų miestelio centro aplinkos sutvarkymas ir automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas (partneris – Utenos rajono savivaldybės administracija)
5 arų bažnyčios prieigose planuoja sutvarkyti Leliūnų miestelio centro infrastruktūrą: pakloti apie 336 m² trinkelių dangos; įrengti 6 vietų automobilių stovėjimo aikštelę; pėsčiųjų taką; įrengti sutvarkytos teritorijos apšvietimą; suformuoti žalią veją; pasodinti daugiamečius augalus; pastatyti suoliukus; pastatyti šiukšliadėžes; įrengti informacinį stendą su nuorodomis į lankytinas seniūnijos vietas.
 126
 Ikimokyklinės grupės patalpų sąlygų pagerinimas ir viešosios erdvės sutvarkymas įrengiant vaikų ir jaunimo laisvalaikio aikštelę (partneris – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Projekto lėšomis planuojama Saldutiškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinės grupės patalpose pakeisti apšvietimą, grindų dangą, atnaujinti tualeto patalpas. Taip pat ketinama įsigyti naujų baldų ir keletą vidaus sporto įrenginių, paįvairinant vaikų laisvalaikio užimtumą. Mokyklos kieme numatyta įrengti vaikų ir jaunimo laisvalaikio aikštelę: dalį aikštelės ploto užsėti veja, atsparia mindžiojimui, o likusioje dalyje ketinama pastatyti įrenginius, skirtus 2-6 metų ir 6-10 metų vaikų amžiaus grupėms bei keletą sportinių lauko treniruoklių jaunimui.
 114
 Informacinių, kultūros ir švietimo paslaugų tobulinimas Juknėnų ir Sirutėnų gyventojams (partneris – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Sirutėnuose reikia atnaujinti ir apšiltinti biblioteką (pakeisti langus, duris, išlyginti ir patiesti naujas grindis, pakeisti apšvietimą, nupirkti baldus). Juknėnuose planuojama praplėsti patalpas, įrengiant greta esantį kambarį, kuriame būtų įrengta atskira informacinė skaitykla, pastačius dar 4 kompiuterius.
 113
 Sudeikių paplūdimio prieplaukų sutvarkymas (partneris – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Planuoja įgyvendinti projektą, kurio metu bus sutvarkytos 3 Sudeikių miestelio paplūdimio prieplaukos: išardyta apie 100 m² senų prieplaukos lentų; medinės prieplaukų dalys įrengtos iš naujų, impregnuotų lentų; atnaujintos ir specialiais gruntais bei dažais padengtos metalinės konstrukcijos.
 109
 Vaikutėnų parko sutvarkymas, įrengiant sporto aikštyną (partneris – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Vaikutėnų parke, prie tvenkinio, esamoje tinklinio aikštelės vietoje planuojama įrengti visus reikalavimus atitinkantį sporto aikštyną, su krepšinio ir tinklinio aikštelėmis. Šiai dienai teritorija yra prižiūrima, apsodinta daugiammečiais augalais. Planuojama aikštelės plotas – 464 m2 su 2 krepšinio ir 2 tinklinio stovais, šalia aikštelės numatyta įrengti apsauginius bortus, suoliukus žiūrovams.
 124
 V. Valiušio keramikos muziejaus ir meno centro infrastruktūros plėtra (partneris – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Projektu siekiama sutvarkyti viešąją infrastruktūrą ir planuojami šie darbai: malkinės pastatymas, nes Menų centras kūrenamas malkomis, o jų sandėliavimui nėra įrengta papildomų patalpų; naujų skulptūroms pamatų pastatymas; šulinio rekonstravimas su teritorijos aplink jį sutvarkymu; gerbūvio sutvarkymas (naujos 100 m2 ploto automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas ir suoliukų pastatymas).
 114
 Šiuolaikinė moderni biblioteka – informacijos, kultūros ir bendruomenės centras (partneris – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Projekto tikslas – atnaujinant viešosios paskirties pastatą, kurti patrauklią aplinką gyventi ir dirbti kaimo vietovėje, todėl reikalinga atlikti remonto darbus, įsigyti inventoriaus, techninės įrangos kaimo bibliotekoje.
 66
 Kaimo jaunimo padėties gerinimas ir bendruomeniškumo skatinimas įrengiant treniruoklių salę Vyžuonų miestelyje (partneris – Utenos rajono savivaldybės administracija)
Projekte planuojama atlikti treniruoklių salės remonto darbus ir įsigyti sporto inventoriaus.
 32
Joomla templates by a4joomla