1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Akcijos pabaigai – mero ir įmonės direktoriaus apsilankymai

IMG 5238Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) paramos fondas tęsia labdaros akciją „Esame kartu", kurią pradėjo rugsėjo mėnesį ir kurios metu yra remiamos jaunos nepasiturinčios ir daugiavaikės šeimos, vaikus auginančios ir auklėjančios dorai. Šeimoms yra dovanojama aprangos ir tekstilės gamintojų produkcija: patalynė, pagalvės, antklodės, rankšluosčiai, megztiniai, botai ir kt. Akcijos globėjas – LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
Lapkričio 18 dieną į labdaros akciją įsijungė ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas bei LATIA paramos fondo atstovas, AB „Utenos trikotažas" direktorius Gintautas Bareika. Kartu su Utenos seniūnu Sauliumi Gaižausku ir Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Inga Šakaliene Alvydas Katinas ir Gintautas Bareika aplankė keturias daugiavaikes šeimas: po dvi mieste ir kaime.

Pirmiausia nedidelis būrelis su dideliais maišais dovanų užsuko į uteniškės Linos Pašukienės šeimą, kurioje IMG 5167auga trys vaikai. Lauktus svečius pasitiko mama: vaikai buvo mokykloje. Mamai, po vyro mirties vienai išlaikančiai šeimą, suteikta labdara – didelė parama, tad ji svečiams negailėjo padėkos žodžių. Meras Liną Pašukienę paskatino kreiptis į Utenos rajono savivaldybę, iškilus bėdai ar atsiradus kitam svarbiam reikalui.
Antroji aplankytoji šeima mieste – Rasos Katinaitės, kartu su vyru auginančios keturis vaikus. Kaip pasakojo mama, susigraudinusi iki ašarų, dvi dukterys jau gyvena savarankiškai, o namuose šėlioja keturi berniukai, kurių mažiausias – pirmokas. Abu mažiausieji ir padėjo mamai sulaukti svečių bei priimti dovanas. IMG 5227Susijaudinusi mama pakvietė svečius į spektaklį Krašuonos progimnazijoje, kuriame vaidina ir jos sūnus. Tad vakarais dabar vienas didžiausių rūpesčių – kurti dekoracijas spektakliui ir drabužius jaunajam artistui. Atsisveikindami berniukai stipriai spaudė merui ranką: ne dažnai juk pasitaiko proga merui padėkoti taip vyriškai.
Aplankius miesto daugiavaikes šeimas maršrutas pasuko į Vaikutėnų pusę: buvoIMG 5210 aplankyta netoli Vaikutėnų gražioje sodyboje gyvenanti Rasos ir Rimo Narkūnų šeima, auginanti penkis vaikus. Be sodybos šeimininkės ir mažųjų atžalų, svečius pasitiko ir senelis, pasisakęs, kad yra muzikantas, grojęs daugelyje renginių, dalyvavęs saviveikloje, tik šią smagią veiklą pristabdžiusi liga. Šeimininkė, atsidėkodama už labai reikalingas šeimai dovanas, svečius pavaišino ką tik iš sūrmaišio ištrauktu sūriu ir ką tik pagamintu obuolių gėrimu. Vėliau seniūnas Saulius Gaižauskas pasakojo, kad Rasa Narkūnienė – puiki šeimininkė, galinti ir iš kirvio išvirti skaniausią sriubą.
Paskutinė aplankyta šeima – Joneliškio kaime gyvenanti Inos ir Dariaus Venslovų šeima. Joje auga penki vaikai. Namuose šeimininkavo šeimos galva, kiti šeimos nariai buvo darbe ir mokykloje. Dar vieni gyventojai, smalsiai žiūrėję į svečius, buvo mama katė ir trys maži kačiukai. IMG 5266„Dabar turėsim keturis, – sakė tėtis. – Teks paaugusius mažiukus kam nors padovanoti". Gintautui Bareikai įteikus LATIA paramos fondo vadovų ir akcijos globėjo pasirašytą skrajutę apie suteikiamą paramą ir dovanas, tėtis AB „Utenos trikotažas" direktoriui ir merui stipriai spaudė ranką, dėkodamas už dėmesį ir pagalbą jo gausiai šeimai.
Akcija „Esame kartu" džiaugsmą ir dėmesį iš viso padovanojo 63-ims Utenos rajono daugiavaikėms šeimoms. Nauja patalyne, megztukais, pagalvėmis ir antklodėmis džiaugiasi mamos, tėčiai ir 184 vaikai.

Joomla templates by a4joomla