1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

TV3 ir SEB bankas kviečia dalyvauti „Išsipildymo akcijoje 2016"

TV3 SEB akcijaTV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija 2016" kaip ir kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai, telkia visuomenę bendriems tikslams, bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams. Kreipiamės į Jus, prašydami prisidėti prie gerųjų darbų ir pranešti apie mažuosius ligoniukus, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba; medicininė įranga, galinti pagelbėti ir kitiems sergantiems vaikams.
Ligoniukų anketas pildykite atsižvelgdami į šiuos kriterijus:
• Ligoniuko amžius turi būti iki 18 metų;
• Numatomam gydymui ar pagalbai nepakanka valstybės lėšų.

SVARBU: apie ligoniuką, kuriam „Išsipildymo akcija" rinks lėšas, TV3 rengs reportažą.

Anketa, kurioje būtina pateikti detalesnę informaciją apie Jūsų siūlomą sergančio vaikelio istoriją >>>. Galite pateikti ir kelių ligoniukų atskiras anketas.
Užpildytas anketas prašome siųsti e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Anketų lauksime iki rugsėjo 26 d.

Per keliolika metų „Išsipildymo akcijos" ligoniukams suteikta pagalba yra įrodymas, kad žmonių gerumas tikrai begalinis. Tačiau ne visi žino kuo gali prisidėti prie gerųjų darbų. Kviečiame pasidalinti šia informacija su šeimos, bendruomenės nariais ar kolegomis.

TV3 „Išsipildymo akcija" istorijų atrankos komanda

Joomla templates by a4joomla