1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Teritorijų planavimo skelbimai 2019 m. rugsėjo mėn.

Skelbiame Utenos rajono savivaldybės tarybos 2019 m. rugpjūčio 29 d. sprendimą Nr. TS-225 „Dėl Utenos rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo rengimo pradžios ir planavimo tikslų"

Keičiamas Utenos rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialusis planas, patvirtintas Utenos rajono savivaldybės tarybos 2011 m. rugsėjo 29 d. sprendimu Nr. TS-318 „Dėl Utenos rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano patvirtinimo".
Specialiojo plano keitimo tikslai:
1. Nustatyti aglomeracijas ir viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo teritorijas;
2. Nustatyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros kryptis, nurodyti šios infrastruktūros plėtros įgyvendinimo etapus (eigą, eiliškumą) ir finansavimą, siekiant, kad visi gyventojai gautų saugos ir kokybės reikalavimus atitinkantį geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymo paslaugas arba turėtų galimybę individualiai apsirūpinti geriamuoju vandeniu ir (arba) individualiai tvarkyti nuotekas.

Planavimo organizatorius - Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius, Utenio a. 4, 28503 Utena, tel. 8 (389) 61 620, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , www.utena.lt
Susipažinti su priimtu sprendimu dėl teritorijų planavimo dokumento keitimo pradžios ir planavimo tikslų galima Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje (www.utena.lt → Teritorijų planavimo skelbimai), seniūnijų skelbimų lentose, Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus skelbimų lentoje (prie 106 – 107 kab.) ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje.
Visuomenės atstovai gali pateikti pasiūlymus Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriui adresu: Utenio a. 4, 28503 Utena, tel. 8 (389) 64 030, 64 058, (8 687) 83 975, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .
UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS SPRENDIMAS „DĖL UTENOS RAJONO VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ TVARKYMO INFRASTRUKTŪROS PLĖTROS SPECIALIOJO PLANO KEITIMO RENGIMO PRADŽIOS IR PLANAVIMO TIKSLŲ"

Joomla templates by a4joomla