1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Paskatinimai ir apdovanojimai

2018 m. I ketvirtį Utenos rajono savivaldybėje buvo paskatinti: 2 valstybės tarnautojai už atliktas vienkartines ypatingos svarbos užduotis, 1 valstybės tarnautojas (pasibaigus tarnybos pratęsimo terminui).

2018 m. II ketvirtį Utenos rajono savivaldybėje buvo paskatintas 1 valstybės tarnautojas už labai gerai įvertintą tarnybinę veiklą.

2018 m. III ketvirtį Utenos rajono savivaldybėje buvo paskatinti 3 valstybės tarnautojai už atliktas vienkartines ypatingos svarbos užduotis.

2018 m. IV ketvirtį Utenos rajono savivaldybėje buvo paskatinti 9 valstybės tarnautojai už atliktas vienkartines ypatingos svarbos užduotis.


2017 m. I ketvirtį Utenos rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams paskatinimų ir apdovanojimų nebuvo.

2017 m. II ketvirtį Utenos rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams paskatinimų ir apdovanojimų nebuvo.

2017 m. III ketvirtį Utenos rajono savivaldybėje buvo paskatinta 8 valstybės tarnautojai: (3 paskatinti padėkos raštu už Utenos miesto ir rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir už jos ribų, sąžiningą ilgametę profesinę ir visuomeninę veiklą; 5 valstybės tarnautojai paskatinti padėkos raštu ir Utenos rajono savivaldybės jubiliejiniu suvenyru už ilgametį ir sąžiningą darbą.).

2017 m. IV ketvirtį Utenos rajono savivaldybėje buvo paskatinta 25 valstybės tarnautojai: (14 už labai gerai atliktas svarbias, vienkartines užduotis; 2 už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą (tarnybos pratęsimo termino pabaiga); 9 už labai gerai ar gerai įvertintą tarnybinę veiklą kalendoriniais metais.

Joomla templates by a4joomla