1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Džiuginantys faktai rodo Utenos Aukštakalnio kvartalo gyventojų apsisprendimą renovuoti daugiabučius

Jau dvi savaitės, kaip Utenos Aukštakalnio kvartalo Taikos gatvės gyventojai Utenos rajono savivaldybės administracijos kvietimu renkasi į Utenos Aukštakalnio progimnazijos salę ir išreiškia savo apisprendimą dėl daugiabučių namų renovacijos. Įpusėjus susitikimų grafikui ryškėja, kad Utenos Aukštakalnio kvartalo gyventojai yra neabejingi savo būsto atnaujinimo idėjoms ir renkasi gyventi modernioje aplinkoje.


Kovo 30 d. Aukštakalnio progimnazijoje vykusiame surinkime dalyvavo Taikos g. 13, 27 ir 29 daugiabučių namų gyventojai. Susirinkime Utenos miesto Aukštakalnio kvartalo dalies energinio efektyvumo didinimo programą būstų savininkams pristatė Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, UAB „Utenos butų ūkis" vadybininkai ir savivaldybės administracijos specialistai. Gyventojai domėjosi pristatomu priemonių planu, valstybės teikiama parama, energetinio efektyvumo didinimo programa bei finansavimo galimybėmis. Po specialistų pranešimų pristatymų ir diskusijų su gyventojais vyko balsavimas. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Taikos g. 13, 27 ir 29 daugiabučių namų gyventojai pritaria siūlymui renovuoti daugiabučius. Po papildomo susitikimo su UAB „Utenos butų ūkis" vadybininkais prie renovuojamų namų sąrašo prisidėjo ir Taikos g. 17 namo gyventojai.
Susitikimuose, kurie vyks iki š.m. balandžio 12 dienos, laukiami ir tų daugiabučių namų gyventojai, kurie dėl informacijos stokos ar kitų priežasčių dar nepriėmė vieningo sprendimo. Kviečiame Taikos gatvės gyventojus aktyviai dalyvauti susirinkimuose, kurie vyksta Aukštakalnio progimnazijoje ir pasinaudoti specialistų teikiama išsamia informacija bei pasiūlymais siekiant Utenos miesto Aukštakalnio kvartalo dalies energinio efektyvumo didinimo programos įgyvendinimo.

Joomla templates by a4joomla