1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Socialinė rūpyba namuose Švedijoje grindžiama vertybėmis

20181203 114731 (Custom)Gruodžio mėnesio pradžioje atstovai iš šešių Latvijos ir Lietuvos savivaldybių - projekto LLI-341 „Patogus senėjimas" partnerių – apsilankė Burlangės (Švedija) savivaldybėje. Vizito metu aplankyta socialinių paslaugų namuose agentūra, susitikta su įvairių sričių specialistais, kurie papasakojo apie Švedijos valstybės ir savivaldybių socialinės globos teisinį reglamentavimą, dalijosi socialinių paslaugų teikimo namuose patirtimi jų savivaldybėje.

Skaityti daugiau...

Kamerinėje koncertų salėje – atidarymo koncertas

1 (Custom)Utenos rajono savivaldybės administracija kartu su partneriu – Utenos meno mokykla vykdo projektą ,,Naujų kultūros paslaugų visuomenės kultūriniams poreikiams tenkinti sukūrimas Utenos meno mokykloje". Projektu siekiama prisidėti prie visuomenės susidomėjimo kultūros paveldu ir išsaugoti bei atskleisti seniausių išlikusių Utenos mieste pastatų – senosios pašto stoties statinių komplekso vertingąsias savybes.

Skaityti daugiau...

Vyko gamtosauginių projektų pristatymas

20181207 132535 (Custom)Šių metų gruodžio 7 d. Utenos rajono savivaldybėje vyko 2018 m. įgyvendintų gamtosauginių projektų pristatymas. Ataskaitas pristatė projektų rengėjai, vadovai ir koordinatoriai. Iš viso finansavimas buvo suteiktas 23 paraiškų rengėjams. Paraiškas finansavimui gauti teikė biudžetinės įstaigos, asociacijos, viešosios įstaigos, Utenos rajono seniūnijos, nevyriausybinės organizacijos, visuomeninės jaunimo organizacijos.

Skaityti daugiau...

KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖ, KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS KULTŪROS, ŠVIETIMO IR SPORTO SKYRIUS, KUPIŠKIO RAJONO ŠVIETIMO PAGALBOS TARNYBA, ŠIAULIŲ UNIVERSITETAS, LIETUVIŲ, UKRAINIEČIŲ ISTORIKŲ ASOCIACIJA KVIEČIA Į DVASINGUMUI SKIRTĄ IV TAR

Konferencijos tema „Popiežių vizitų svarba katalikų bažnyčiai ir visuomenei Lietuvoje".
Konferencijos programa
9–10 val. – šv. Mišios Kupiškio Kristaus žengimo į dangų bažnyčioje. Gieda Kupiškio Kristaus žengimo į dangų bažnyčios choras, vadovaujamas vargonininko Marijano Remeikio.
Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros centro didžioji salė (Gedimino g. 40, Kupiškis):
10–10.30 val. – dalyvių registracija;
10 val. – konferencijos atidarymas. Konferencijos dalyvius sveikina Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos merginų ansamblis (vad. Sandra Guginienė), Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų parapijos klebonas dekanas kun. mgr. Mindaugas Kučinskas.

Skaityti daugiau...

Valstybinių miškų urėdijos miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške

25Šių metų gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus", kurios metu VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai gyventojams dovanos eglės šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.

Skaityti daugiau...

Vizitas į Švediją

gildutis

Gruodžio mėnesio pradžioje atstovai iš šešių Latvijos ir Lietuvos savivaldybių- projekto LLI-341 "Senjorš socialinė integracija" partnerių – apsilankė Burlangės (Švedija) savivaldybėje. Pažintinio vizito metu susitikta su savivaldybės atsakingais darbuotojais, aplankyta socialinių paslaugų namuose agentūra, susitikta su įvairių sričių specialistais, kurie papasakojo apie Švedijos valstybės ir savivaldybių socialinės globos teisinį reglamentavimą, dalijosi socialinių paslaugų teikimo namuose patirtimi jų savivaldybėje.

Utenoje sušvito Kalėdų eglė

IMG 0774Utenoje, laimės mieste, linksmai ir džiaugsmingai įžiebta Kalėdų eglė. Ji nušvito spindinčiais žiburiais ir užbūrė savo grožiu. Nors, kaip sakė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, ji nekonkuruoja su didžiųjų Lietuvos miestų eglėmis, bet kiekvienam uteniškiaui yra pati gražiausia ir šventiškiausia. Juoba kad šiųmetinį jos įžiebimą lydėjo begalė atrakcijų, staigmenų ir šventinių veiklų. Vien pažiūrėjus į meškinus, skaitančius, geriančius koka kolą ar šiaip drybsančius, nejučia į širdį įsėlina kalėdinė nuotaiką ir jau nebenori išeiti... Už tai reikia padėkoti Utenos kultūros centro direktoriui Erikui Druskinui. Net Kalėdų Senelis ir tas, nors sniego buvo tik pabarstyta, atskriejo į šventę pasakų rogėmis.
Nuo eglutės įžiebimo šventės laimės mieste apsigyveno tikrų tikriausia Kalėdų dvasia. Iki pat Trijų Karalių ji mums dovanos gerą nuotaiką, džiaugsmingą nusiteikimą ir daug gerumo bei meilės.

Daugiau nuotraukų >>>

VYKO JAUNIMO GARANTIJŲ INICIATYVOS ĮGYVENDINIMO KOMISIJOS POSĖDIS

IMG 0550 (Custom)Siekiant skatinti Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, vyriausybinių bei nevyriausybinių jaunimo organizacijų, jaunimo atstovų bei darbdavių bendradarbiavimą sprendžiant jaunimo užimtumo problemas prie Užimtumo tarnybos Panevėžio klientų aptarnavimo departamento Jaunimo darbo centro Utenoje veikia Jaunimo garantijų iniciatyvos (toliau – JGI) įgyvendinimo komisija. JGI komisijos tikslas – skatinti jaunimo politiką formuojančių ir įgyvendinančių institucijų bendradarbiavimą bei jaunimo dalyvavimą, rengiant ir įgyvendinant programas ir priemones, padedančias jaunimui sėkmingai integruotis į darbo rinką, užtikrinant Užimtumo tarnybos paslaugų prieinamumą.

Skaityti daugiau...

Raganoms Pačkėnų gatvėmis skraidyti bus patogu ir saugu...

IMG 0437 (Custom)Pačkėnuose, vienoje didžiausių Utenos kaimiškosios seniūnijos gyvenviečių, gyvenimo kokybė įkėlė jau abi kojas: pačkėniškiai netrukus galės jungtis prie vandentiekio ir nuotekų tinklų. Minėtų tinklų tiesimo darbai, kaip ir buvo žadėta, baigti gruodžio mėnesį ir gyventojus ilgą laiką jaudinusi problema – vandentiekio ir nuotekų tinklų nebuvimas – neteko savo aktualumo. Bet problemos nebūtų problemomis, jei vienai išnykus, neatsirastų kita. Šiuo metu vienas aktualiausių dalykų gyvenvietėje – gatvių sutvarkymas ir asfaltavimas.

Skaityti daugiau...

Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Utenos rajono savivaldybės kultūrinės veiklos plėtros projektams finansuoti

Utenos rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas Utenos rajono savivaldybės kultūrinės veiklos plėtros projektams finansuoti. Siekdamas gauti finansavimą, pareiškėjas turi užpildyti ir pateikti šiuos dokumentus:
- Utenos rajono savivaldybės kultūrinės veiklos plėtros, nusikaltimų ir administracinių nusižengimų prevencinės veiklos, kokybiškos švietimo sistemos kūrimo, jaunimo užimtumo, ekonomikos skatinimo ir turizmo plėtros, kaimo rėmimo projektų finansavimo paraišką;
- juridinio asmens registravimo pažymėjimo kopiją arba Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registro išplėstinio išrašo kopiją;
- kitą informaciją, pagrindžiančią finansavimo reikalingumą ar papildančią projekto aprašymą.
Paraiškas pristatyti iki 2018 m. gruodžio 14 d. 16.45 val. į Utenos rajono savivaldybės administracijos (Utenio a. 4, Utena) 103 kabinetą. Projektų paraiškas galima teikti ir per Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai" (www.epaslaugos.lt). Tas pats pareiškėjas gali teikti iki dviejų paraiškų vienam konkursui.

Skaityti daugiau...

Joomla templates by a4joomla