Lapkričio 27 dieną – ataskaitinis delegacinis narių forumas Utenoje

Lapkričio 27 d., 14.00 val., Utenos rajono savivaldybėje vyko ataskaitinis delegacinis Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Utenos padalinio narių forumas 2025. Renginio metu LMS Utenos padalinio pirmininkė Ema Laurinavičiūtė pristatė pusės metų veiklos ataskaitą, apžvelgė svarbiausias iniciatyvas, projektus ir pasiektus rezultatus. Dalyviai taip pat galėjo užduoti klausimus, teikti pasiūlymus ir išsakyti savo įžvalgas dėl padalinio veiklos.
Forumo metu buvo deleguojami nariai į XLI LMS Asamblėją – vieną svarbiausių renginių, kuriame priimami strateginiai sprendimai ir formuojamos ateinančių metų veiklos gairės.
Džiaugiamės aktyviu jaunimo dalyvavimu bei linkime LMS Utenos padaliniui ir toliau sėkmingai atstovauti moksleivių interesams tiek Utenos rajone, tiek nacionaliniu lygmeniu.

Pasidalinkite su kitais
Prenumeruokite naujienas


Į viršų