school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Sakartvelo ambasados Lietuvoje atstovų vizitas

2023 09 28 sakartveloRugsėjo 27 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi ir su meru Marijumi Kaukėnu susitiko Sakartvelo ambasados Lietuvoje nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Salome Shapakidzė bei ambasados sekretorius Giorgi Kobakhidzė. Susitikime taip pat dalyvavo mero patarėja Gerda Rušienė.
Svečių iš Sakartvelo vizito tikslas – susipažinti su Utenos rajono savivaldybe, aptarti bendradarbiavimo galimybes. Ambasados atstovams buvo pristatytas Utenos rajonas, kalbama apie tolesnį miestų-partnerių Utenos ir Gorio bendradarbiavimo plėtojimą.

 

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041