school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Pagal studentų rėmimo programą – keturios naujos sutartys

Rugsėjo 29 d. pagal 2021 m. birželio mėn. Utenos rajono savivaldybės tarybos patvirtintą „Utenos rajono savivaldybės studentų rėmimo programos tvarkos aprašą“ buvo pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su keturiais jaunais specialistais. Sutartys yra trišalės. Jas pasirašo stipendininkas, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius ir įmonės ar įstaigos atstovai.
Pagal sutartį stipendininkai įsipareigojo dirbti Utenos rajono savivaldybei pavaldžiose bei kitose rajono įmonėse tiek metų, kiek metų jiems bus mokama studijų stipendija. Stipendija bus mokama visą studijų laikotarpį, išskyrus akademines atostogas. Studijų stipendijos vieno mėnesio dydis – 5 bazinės socialinės išmokos (BSI).


Sutarčių pasirašymo ceremonijoje dalyvavo Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, vicemerė Daiva Pečionė, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas, Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. Specialistė Danutė Aželytė ir kitos sutarčių pusės.
Stipendininkė Rūta Šapolienė kilusi iš Marijampolės, bet jau 9 metus gyvena ir dirba Utenoje. Šiuo metu ji dirba Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centre psichologo asistente. Šiemet pradėjo studijuoti magistrantūroje ir siekia įgyti psichologo magistro laipsnį. Rūta pasirašė sutartį su Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centru.
Stipendininkė Grėtė Tarvydaitė - uteniškė, baigusi Utenos Dauniškio gimnaziją. Šiuo metu ji yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto 5 kurso studentė. Kaip pati sakė, planuoja pasirinkti arba akušerijos-ginekologijos, arba kardiologijos specializaciją. Grėtė pasirašė sutartį su Utenos ligonine.
Stipendininkė Miglė Rastenytė yra baigusi Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją. Šiuo metu ji dirba Krašuonos progimnazijoje psichologe ir Vilniaus universitete yra pasirinkusi psichologijos magistrantūros studijas. Miglė sutartį pasirašė su Krašuonos progimnazija.
Stipendininkas Martynas Tamošauskas - taip pat uteniškis, mokėsi Utenos Dauniškio gimnazijoje. Šiuo metu dirba Aukštakalnio progimnazijoje anglų kalbos mokytoju. Martynas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje yra baigęs anglų kalbos studijas, ten pas šiuo metu studijuoja pedagogiką. Martynas pasirašė sutartį su Aukštakalnio progimnazija.
Pasirašytas trišales sutartis stipendininkams ir įstaigoms įteikė Utenos rajono savivaldybės meras. Jis sveikino stipendininkus ir linkėjo sėkmės kopiant į mokslų aukštumas. „Ir psichologų, ir mokytojų, ir medikų Utenos rajonui labai reikia, – sakė M. Kaukėnas. – Tad tikimės, kad visų mūsų bendradarbiavimas bus sėkmingas ir naudingas ne tik pasirašiusiems sutartis, bet ir viso Utenos rajono žmonėms.“

 

 

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041