school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Mokytojų šokių kolektyvas „Levindra“ sėkmingai baigė Aukštaitijos metus

2023 12 05 A vainikas 92023-uosius metus Utenos mokytojų liaudiškų šokių kolektyvas „Levindra“ (vadovė Audinga Kvaselytė) užbaigė su trenksmu! Dar lapkričio mėnesį levindriečiai surengė tradicinį liaudiškų šokių ir muzikos festivalį „Ir supinsim vainiką Lietuvai“, skirtą Aukštaitijos metams. Jame dalyvavo šokių kolektyvai iš visos Lietuvos: „Linas“ (Panevėžys), „Veliuonietis“ (Veliuona, Jurbarko raj.), „Šimtažiedis“ (Vilnius), „Sidabra“ (Marijampolė), taip pat tradicinės muzikos kapela ir šokių grupė „Dziga“ iš Latvijos Rezeknės kultūros ir turizmo centro.
Gruodžio 2 dieną „Levindra“ dalyvavo XVII respublikiniame liaudiškų šokių kolektyvų konkursiniame festivalyje „Revuona“ Prienuose ir jau antrą kartą iškovojo pagrindinį prizą. Šokėjus vertinusios komisijos pirmininkė, buvusi Lietuvos nacionalinio kultūros centro choreografijos poskyrio vyresnioji specialistė Gražina Kasperavičiūtė, negailėjo gražių žodžių kolektyvui už eleganciją, artistiškumą, sceninę kultūrą ir teigė, jo tai gražus akcentas aukštaičiams minint Aukštaitijos metus. Levindriečiai džiaugiasi laimėjimu ir entuziastingai ruošiasi artėjančiai Dainų ir šokių šventei.

 

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041