school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

Saugok save ir dujotekį

2023 12 06 grid2 288 kilometrai – tokio ilgio yra Lietuvoje besidriekianti magistralinio dujotiekio vamzdynų trasa. Tikėtina, kad magistralinis dujotiekis yra visai netoli jūsų namų. Kaip tai patikrinti? Užteks žvilgtelėti į Registrų centro sukurtą regionų geoinformacinės aplinkos žemėlapį REGIA.
Jeigu jūsų turtas patenka į magistralinio dujotiekio teritoriją arba jūs šioje teritorijoje planuojate statybas ar kitą veiklą, turite laikytis tam tikrų saugos taisyklių ir apribojimų. 
Svarbiausią informaciją rasite paspaudę šią nuorodą >>> https://ambergrid.lt/saugumas/zemes-savininkams/magistralinis-dujotiekis-ka-privalu-zinoti/889
REGIA žemėlapį rasite čia >>> https://regia.lt/lt/zemelapis/

 

Renginys Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti

2023 m. gruodžio 5 d. popietės metu Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas ir mero patarėjai Gerda Rušienė bei Gytis Stankevičius dalyvavo Kultūros centro didžiojoje salėje vykusiame renginyje, skirtame Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti.
Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas savivaldybės vardu dėkojo renginio rėmėjams, taip pat renginio vedėjas Vytautas Kubilius perskaitė LR seimo nario Edmundo Pupinio sveikinimą šventės proga.
Renginio metu skambėjo ir neįgaliųjų draugijos pirmininkės Sandros Ragaišytės žodžiai, taip pat sveikinimo žodį tarė ir Utenos rajono savivaldybės tarybos narys, žmonių su negalia komisijos pirmininkas Vitalijus Šeršniovas bei Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėjo pavaduotoja Rima Lukoševičienė.

Skaityti daugiau

Susitikimas su Utenos rajono švietimo įstaigų darbuotojais ir ūkininkais

2023 m. gruodžio 5 d. Utenos rajono savivaldybėje vyko susitikimas su Utenos rajono švietimo įstaigų darbuotojais ir ūkininkais. Jame dalyvavo Utenos rajono savivaldybės vicemerė Daiva Pečionė, administracijos direktorius Paulius Čyvas, centralizuotų pirkimų skyriaus vedėja Tatjana Baravickienė bei kaimo ir bendruomenių reikalų vyriausioji specialistė Jolanta Guobaitė.

Skaityti daugiau

Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

2023 12 05 eko2023 m. gruodžio 19 d. Utenos rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:
• Elektros ir elektroninės įrangos atliekos;
• Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos;
• Vidaus degimo variklių oro filtrų atliekos.

Skaityti daugiau

Utenos rajono savivaldybė - Žaliausia Lietuvos savivaldybė 2023 metais!

2023 12 05 atliekuMūsų mieste vienam gyventojui tenka nedidelis mišrių komunalinių atliekų kiekis, taip pat atliekos yra paruošiamos pakartotiniam naudojimui, didelė dalis šilumos energijos yra pagaminama iš atsinaujinančių energijos išteklių.
Utena taip pat išsiskyrė didelėmis investicijomis į energijos vartojimo efektyvumo didinimo ir atsinaujinančių energijos išteklių skatinimo projektus, mūsų rajone kruopščiai vykdomi aplinkos kokybės bei triukšmo monitoringai ir sužymima daugiausiai naminių gyvūnų.
Utenos rajono savivaldybė išsiskyrė ir žaliųjų visuomeninių iniciatyvų, bendruomenės įtraukties didinimo priemonių gausa.

Skaityti daugiau

Mokytojų šokių kolektyvas „Levindra“ sėkmingai baigė Aukštaitijos metus

2023 12 05 A vainikas 92023-uosius metus Utenos mokytojų liaudiškų šokių kolektyvas „Levindra“ (vadovė Audinga Kvaselytė) užbaigė su trenksmu! Dar lapkričio mėnesį levindriečiai surengė tradicinį liaudiškų šokių ir muzikos festivalį „Ir supinsim vainiką Lietuvai“, skirtą Aukštaitijos metams. Jame dalyvavo šokių kolektyvai iš visos Lietuvos: „Linas“ (Panevėžys), „Veliuonietis“ (Veliuona, Jurbarko raj.), „Šimtažiedis“ (Vilnius), „Sidabra“ (Marijampolė), taip pat tradicinės muzikos kapela ir šokių grupė „Dziga“ iš Latvijos Rezeknės kultūros ir turizmo centro.
Gruodžio 2 dieną „Levindra“ dalyvavo XVII respublikiniame liaudiškų šokių kolektyvų konkursiniame festivalyje „Revuona“ Prienuose ir jau antrą kartą iškovojo pagrindinį prizą. Šokėjus vertinusios komisijos pirmininkė, buvusi Lietuvos nacionalinio kultūros centro choreografijos poskyrio vyresnioji specialistė Gražina Kasperavičiūtė, negailėjo gražių žodžių kolektyvui už eleganciją, artistiškumą, sceninę kultūrą ir teigė, jo tai gražus akcentas aukštaičiams minint Aukštaitijos metus. Levindriečiai džiaugiasi laimėjimu ir entuziastingai ruošiasi artėjančiai Dainų ir šokių šventei.

 

Uteniškiai kviečiami pramogauti ledo čiuožykloje! 

2023 12 05 ciuoUtenos ledo ritulininkų dėka šalia Utenos arenos pradėjo veikti ledo čiuožykla. Čiuožyklos darbo laikas priklausys nuo oro sąlygų, tačiau numatomas darbo laikas – darbo dienomis 10-22val., savaitgaliais – 12-22val. Pirmadieniais ir trečiadieniais bus organizuojamos ledo ritulio mėgėjų treniruotės – į jas kviečiami visi norintys išbandyti šią sporto šaką.
Lankytojų saugumui užtikrinti rekomenduojama dėvėti apsaugines priemones – šalmus, kelių ir alkūnių apsaugas, riešų apsaugas, saugoti vieni kitus.
Gero žiemiško sporto ir teigiamų akimirkų!

Skaityti daugiau

Į Aukštaitijos metus – pro Utenos dvaro langą

2023 12 04 uzbPirmąją žiemos dieną, gruodžio 1-ąją, senajame Utenos dvare, po rekonstrukcijos atgimusiam naujam gyvenimui, iškilmingai buvo „uždaryti“ Aukštaitijos metai. Aukštaitijos metų užbaigimo šventė buvo pavadinta „Aukštaitijos metai pro Utenos dvaro langą“. Renginį vedė Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Jūratė Brasiūnienė ir Utenos kultūros centro režisierius Vytautas Kubilius.
Pažvelkime ir mes pro langą. LR Seimas 2023-iuosius Aukštaitijos metais paskelbė, siekdamas pažymėti pirmojo reikšmingo Aukštaitijos vardo pagarsinimo tarptautinėje erdvėje 700 metų sukaktį.

Skaityti daugiau

Pirmadienio popietę Utenos kraštotyros muziejuje - džiugus susitarimas!

2023 12 04 sutartisIstorinėje Utenos miesto vietoje, Utenos kraštotyros muziejuje, Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vytauto Didžiojo universiteto rektoriumi, kraštiečiu Juozu Augučiu. Utenos rajono savivaldybė įsipareigojo mokėti stipendijas iš Utenos krašto kilusiems pedagogikos studentams.
Šiuo metu Utenos rajono savivaldybės tikslinę stipendiją gauna keturi studentai, iš jų viena yra pasirinkusi psichologijos studijas Vytauto Didžiojo universitete. Džiaugiamės!

Informacija

Vadovaudamiesi Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo Utenos rajono savivaldybėje tvarkos aprašo, pavirtinto Utenos rajono savivaldybės tarybos 2021 m. vasario 23 d. sprendimu Nr. TS-44 „Dėl Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo Utenos rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“, 8 punktu, kviečiame pacientų interesams atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų (toliau – Organizacijos) atstovus teikti savo kandidatūras į komisiją, kuri vertina asmens sveikatos priežiūros įstaigų (toliau – ASPĮ) pagal ASPĮ atsparumo korupcijai indekso nustatymo kriterijus ir nustato ASPĮ atsparumo korupcijai indeksą. Ši komisija taip pat vertina ASPĮ pagal ASPĮ vertinimo pagal atsparumo korupcijai indeksą kriterijus ir teikia siūlymus Savivaldybės merui dėl ASPĮ įrašymo į Skaidrių asmens sveikatos priežiūros įstaigų sąrašą, Kandidačių gauti Skaidrios ASPĮ vardą sąrašą ir ASPĮ, turinčių korupcijos rizikos veiksnių, sąrašą. 
Organizacijų atstovus prašome teikti savo kandidatūras iki 2024 m. sausio 5 d., el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041