Sausio 14–15 d. prie Dauniškio ežero vyko Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (toliau – PGT) organizuoti saugaus elgesio ant ledo teoriniai ir praktiniai mokymai. Mokymai buvo skirti savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, užtikrinantiems viešąją tvarką Utenos rajone. PGT darbuotojai supažindino su saugaus elgesio ant ledo taisyklėmis, taip pat pravedė praktinius mokymus, kaip elgtis įlūžus ledui ir saugiai gelbėti kitus.
