2026 m. kovo 27 d. Utenos rajono ūkininkai dalyvavo viename svarbiausių žemės ūkio renginių – tarptautinėje kasmetinėje parodoje „Ką pasėsi…2026“.
Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje vykusio renginio metu ūkininkai susipažino su moderniausia žemės ūkio technika, produktais gyvulininkystei ir paukštininkystei, skaitmeninėmis technologijomis žemės ūkiui, atsinaujinančios energijos diegimo galimybėmis bei daugeliu kitų gaminių ir paslaugų. Lankytojai turėjo galimybę dalyvauti seminaruose, diskusijose ir praktiniuose pristatymuose, kuriuose buvo aptartos aktualiausios žemės ūkio sektoriaus temos.
Ūkininkų išvyka į parodą buvo suorganizuota vykdant Utenos rajono ūkininkų sąjungos projektą „Aplankykime žemės ūkio parodą „Ką pasėsi…2026“. Projekto vykdymui lėšas skyrė Utenos rajono savivaldybė pagal Ekonomikos skatinimo veiksmų programos Nr. 02 Utenos rajono savivaldybės 2026–2028 metų strateginio veiklos plano priemonę Nr. 02-01-05 „Kaimo rėmimo priemonių plano vykdymas“.
