Utenos rajono savivaldybės apdovanojimas ,,Metų geradarys“ už praėjusiais metais įgyvendintas neatlygintinas iniciatyvas, reikšmingas Utenos krašto bendruomenės gerovei, skirtas ir Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną įteiktas šiems asmenims:
- Algimantui Čaplinskui, UAB ,,Alauša“ įkūrėjui ir generaliniam direktoriui, visuomenininkui – už aktyvią socialinę veiklą ir iniciatyvumą organizuojant materialinės pagalbos teikimą asmenims VšĮ Krizių centre ,,Angelų pieva“;
- Viktorijai Kanapeckienei, bendrijos ,,Vyžuona“ pirmininkei – už sėkmingai įgyvendintus projektus, bendrijos narių sutelkimą bendram darbui, garsinant Vyžuonų kraštą;
- Leliūnų seniūnijos bendruomenei – už neatlygintinas iniciatyvas, reikšmingas traukos vietovės Leliūnuose formavimui bei vietos bendruomenės gerovei;
- Vitai Narbutienei, Maltos ordino pagalbos tarnybos Utenos grupės savanorei – už nuoseklią socialinę veiklą bei iniciatyvumą Maltos ordino pagalbos tarnybos Utenos grupėje, organizuojant bendruomeniškumą, pilietiškumą, savanorystę skatinančias veiklas;
- Nijolei Rimkevičienei, Užpalių LIONS klubo įkūrėjai, Užpalių Garbės piliečių klubo įkūrėjai, Moterų centro „Ievos namai“ steigėjai – už neatlygintinas iniciatyvas, reikšmingas Užpalių krašto bendruomenės socialinei ir pilietinei gerovei;
