Viktorina, sujungusi sveikatą stiprinančias mokyklas

Žinios apie sveikatą gali būti ne tik naudingos, bet ir neįtikėtinai smagios. Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka“ nuaidėjo žaismingas ir spalvingas Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklaveikos renginys – viktorina „Sveikata – tai dovana“. Ši šventė po vienu stogu subūrė 5 komandas iš Sveikatą stiprinančių mokyklų: Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis“, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“, ir Utenos vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“. Renginyje dalyvavo Visuomenės sveikatos biuro specialistės, kurios ne tik kvietė į bendrą mankštą, bet ir pasidalino vertingomis įžvalgomis apie tai, kaip augti stipriems ir žvaliems.
Šis renginys – tai puikus pavyzdys, kai Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas bendradarbiauja kurdamas vertę vaikams. Per žaidimą, juoką ir komandinį darbą mažieji dalyviai įsisavino sveikatai palankius įpročius, kurie lydės juos kasdienybėje.
Kiekviena komanda namo iškeliavo nešina Visuomenės sveikatos biuro dovanomis, organizatorių padėkos raštais ir, svarbiausia, pilnu bagažu naujų žinių bei geros nuotaikos.

Pasidalinkite su kitais
Informacijos šaltinis arba informacijos rengėjas: Utenos vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“
Prenumeruokite naujienas


Į viršų