Visose šalies savivaldybėse pradedamas jau trečiasis suaugusiųjų gyvensenos stebėsenos tyrimas, kurį organizuoja Higienos institutas. Kovo 1 d.–gegužės 31 d. gyventojai įvairiose viešose vietose – įstaigose, prekybos centruose, renginiuose ar darbovietėse – gali būti pakviesti dalyvauti anoniminėje apklausoje.
Tyrimo metu bus vertinama, kaip gyvena ir jaučiasi Lietuvos gyventojai: jų savijauta, gyvenimo kokybė ir laimingumas, taip pat kasdieniai sveikatos įpročiai – mityba, fizinis aktyvumas, laikas prie ekranų, keliavimo būdai ar pastangos keisti gyvenseną.
Taip pat bus analizuojamas rizikingo elgesio paplitimas – tabako, elektroninių cigarečių, alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimas, bei saugaus elgesio įpročiai, pavyzdžiui, saugos diržų segėjimas ar šalmų ir atšvaitų naudojimas.
