Baigtas vykdyti prevencinis projektas „Saugumo skėtis Utenoje“

Viešosios tvarkos skyrius baigė vykdyti Utenos rajono savivaldybės lėšomis finansuotą nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos srities projektą „Saugumo skėtis Utenoje“. Įgyvendintos veiklos: Sudeikių ir Daugailių miestelių bei Utenos miesto švenčių metu kartu su projekto partneriais vairavimo mokyklos atstovais ir policijos pareigūnais gyventojams primintos Kelių eismo taisyklės, išdalintos atmintinės apie paspirtukų, dviračių ir elektrinių mikrojudumo priemonių naudojimo tvarką. Vykdytos prevencinės akcijos viešose erdvėse, kurių metu gyventojai raginti saugoti savivaldybės turtą, neteršti aplinkos šiukšlėmis. Saugumui prie vandens telkinių stiprinti vaikų vasaros stovyklose pravesti du renginiai vaikams ir paaugliams apie elgesį prie vandens telkinių, projekto partneriai Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos departamento pareigūnai ir gelbėtojai narai atliko praktinius mokymus.
Iš viso projekto renginiuose dalyvavo apie 2 800 Utenos rajono gyventojų ir svečių, išdalintos projekto lėšomis įsigytos priemonės: atšvaitai, tušinukai, kuprinės, ledo grandikliai, rankšluosčiai, skėčiai.

Pasidalinkite su kitais
Informacijos šaltinis arba informacijos rengėjas: Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Evaldas Norkūnas
Prenumeruokite naujienas


Į viršų